Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Attól, mert foglalkozom a...

Attól, mert foglalkozom a kutyámmal normálisan, kutyabolond vagyok akiknek csak a kutyák számítanak?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám akit rendszeresen sétáltatok(panelban lakunk így a napi 3x-4x séta elengedhetetlen!) itthon szánok időt a szellemi lefárasztásra is. Erre a nem kutyás osztálytársaim állandóan azzal nyaggatnak,hogy többet ér a kutyám,meg utálom az embereket,meg biztos uncsi lehet a kutyával foglalkozni egésznap,meg csak egy állat,hogy lehet ennyit foglalkozni vele stb..


hát némelyik kis k.rva osztálytársamnál tuti okosabb a kutyám:D


én szeretek sétáltatni élvezem a kutyámmal töltött időt!

sok barátom átvágott,"elhagyott" csak mert külön suliba mentünk..a kutyám mindig mellettem van..abban igazuk van ,hogy a kutyákat többre becsülöm mint némely embert!

Ettől függetlenül járok emberi társaságokban és nem csak a kutyákról tudok beszélgetni!:)


Nekem a kutyás életforma nagyon bejön!

Mások meg nem látják,hogy egy kutya gazdi kapcsolat mennyire más mint az emberek közötti kapcsolat..


Nem is szoktam ezekre mit reagálni,mert tudom,hogy csak üres szavak lennének..persze a műköröm a legfontosabb az életükben sok hülye k.rva :@


2013. ápr. 14. 15:15
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Kutyabolond, kutyab.zi, stb-stb...megkaptam már mindet...na és??? Ezt szeretem, ez okoz örömet, a többieknek pedig más...nem kell velük foglalkozni. Büszkén vállald fel a hobbidat
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. ápr. 14. 21:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekik nincs kutyájuk, így persze hogy nem értik.

Ha majd lesz, eszükbe fogsz jutni.

2013. ápr. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ismerős. Nálam is ez volt. Te is vágj vissza! Ugyan olyan durván ahogyan ők is. Vagy egyszerűen beintesz nekik és nem figyelszavarja oda.

Nálam ez bejött. De van aki akkor sem áll le...😑

2017. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!