Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vegyek kutyát?

Hol vegyek kutyát?

Figyelt kérdés
Budapesten élek panelban. Milyen kutyát vegyek? És hol?
2013. ápr. 15. 17:17
 1/8 anonim válasza:
7%
Állatmenhelyen még ingyen is kapsz, kis termetű kutyát vegyél, annak kisebb a mozgás tere. De azt is le kell vinni sétáltatni.
2013. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy le kell vinni.:) Csak azt nem tudom még.hogy milyen fajtájú kutyát vegyek. Budapesti menhelyt tudna valaki mondani?
2013. ápr. 15. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Első körben inkább az Illatosra menj, ott szó szerint életet mentesz. De ott van a Noé is, a Rex is, az Állatvédőrség is, a fajtamentő egyesületek, stb....
2013. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az Illatost javasolnám, a fentebb linkelt blog alapján nagyon lelkiismeretesek az ottani dolgozók, nem árulnak zsákbamacskát, és remek kutyák vannak ott.
2013. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a már felsorolt menhelyekre, ott mond el, mik a te igényeid és milyen körülményeket tudsz biztosítani, nézd meg az ezek alapján ajánlott kutyákat és amelyikről úgy érzed, szimpatikus, válaszd ki.

Nem biztos, hogy rögtön elviheted (van, ahol vannak ilyen próba séták meg ilyenek), és lehet, hogy nem ingyen (a legtöbb helyen adományt kell/illik adni a kutyáért).

2013. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen elképzeléseid vannak? Méret, jellem, életkor szerint?
2013. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam,és rá jöttem,hogy a nekem való kutya az egy mopsz lenne."Rendkívül jó természetű, nyugodt és kiegyensúlyozott. Szereti a gyerekeket és sosem agresszív. Kiválóan tartható lakásban, sőt rövid orra miatt nem élhet egész évben a kertben,. Mivel panelban lakom szerintem ez lenne a hozzám való kutyus. :)) A másik kérdésem,hogy néztem ezeket a menhelyeket de mopsz kutyájuk nincs.Más ötlet,hogy még honnan tudnék mopszot venni? Budapesti tenyésztőt tud valaki?Vagy aki Budapesti és van mopsz kutyája az írna egy privátot,hogy hol és kitől vette?Előre is köszönöm.:))
2013. ápr. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!