Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldhatnám meg, hogy...

Hogyan oldhatnám meg, hogy több kutyát tartsak, mint ami az ebtartási szabályzatban meg van állapítva (2 db)?

Figyelt kérdés
Nem őrző-védő kutyákról lenne szó,valamint nem tenyésztőként,hobbi kutyásként olyan fajtákat,mint:beagle,spánielek,terrierek,vizslák

2013. ápr. 17. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt biztos nem sokan tudjak de kuteruleti telken mar nem ervenyes az egy udvaron egy ket kutya szabaly.

Mi vettunk egy kulteruleti ingatlant.egy pest megyei varosban.hobbitelkek,nyaralok vannak ott,szolos gyumolcsoskertek de van aki ott is lakik a hazban es allatot tart ,vetemenyez...

A lenyeg hogy nekunk van ott ketto lovunk es 6 kutyank.

Soha senki nem jott a kaput verni

2013. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Utolsó: SEM BELTERÜLETEN, SEM KÜLTERÜLETEN NEM KORLÁTOZHATJÁK A TARTHATÓ KUTYÁK SZÁMÁT, KIVÉVE, HA A TARTÁSI KÖRÜLMÉNYEK NEM FELELNEK MEG AZ ELŐÍRÁSOKNAK!!!
2013. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szilvi.csak az utolso kommentet olvastad vagy az elozo oldalt is?mindenki tudja hogy udvaron varosba faluba akarhol mennyi kutyat lehet tartani.

Szerintem nezz utana mielott nekem irkalsz csupa nagy betuvel ami bunkosag.en csak a sajat helyzetunket meseltem el neki.ennyi.

Javaslom olvasd el az elso oldalt is.

2013. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!