Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs a bordeaux-i dogban?

Kullancs a bordeaux-i dogban?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kan bordeauxi dogom. Most figyeltem, hogy egy nagy szürke dudor van az oldalán, kintebb mint a szőre. Kullancsnak gondolom, de nem mertem jobban megnézni. Imádom a kutyámat, de félek tőle :/ Hogyan lehetne belőle kiszedni? Állatorvoshoz nem vihetem, mert nincs beoltva még és chipje sincs :(
2013. ápr. 20. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,én tényleg nem tartozom az oldal kötekedő pártjához.De miből etetsz egy ekkora kutyát,ha 6500ft-od nincs az oltásra-chipre?
2013. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Már az este jobb kedve volt, szaladgált, látszott rajta, hogy boldog. Előtte volt levert, komor és viszketett neki, mert mindig dörgölőzött.


Az etetése nem okoz problémát, mert heti 2x kap tápot a többi napon egy egész vödör maradékot. Van a családban aki közetetésben dolgozik, így nem jelent problémát.

2013. ápr. 21. 07:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Moslékos kutya, ejj de jó neki....
2013. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, jó neki. Sokkal szebb, mint bármelyik műkajával etetett.
2013. ápr. 21. 15:27
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az összes fajtagyőztes és a világ élvonalába tartozó kutya moslékos....
2013. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sippara ***** válasza:
Most, hogy így mondod, kérdező, én is kezdem sajnálni a kutyámat, hogy neki megfelelő arányban összeállított, minőségi ételt kap (na meg kiegészítésnek nyers és külön neki főtt húst) - bezzeg ha ő is jó kis hagymás, pirospaprikás, olajos-zsíros konyhai maradékot ehetne! Így meg legalább 15 évet él szerencsétlen a moslékos 8-9 helyett, és talán a szíve, érrendszere, mája is ép marad idős korára. Tragédia. Kutyát tartani nem kötelező, hacsak nem gyűlölöd azt a kutyát, keress neki normális gazdát.
2013. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!