Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, milyen az új...

Mit gondoltok, milyen az új oldalam? (főleg kutya kedvelők)

Figyelt kérdés
[link] milyen az oldalam? ha valami nem tetszik nektek benne írjatok komiba! előre is köszönöm! :)

2013. ápr. 20. 21:18
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem jo,de nem kéne még valamit fel rakj..Bocs..

De jo oldal :)

2013. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem tetszik az oldal,bár állítólag nekem nagyon szar ízlésem van úgyhogy az én véleményemre ne adj :)
2013. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menüpontokat létrehozhatnál,például minden fajtának egy külön menüpontot.Sokkal átláthatóbb lesz majd,ha több infó lesz az oldalon.Sokszor olvasd át a szöveget,a helyesírás jó,de pár helyen félre van nyomva néhány betű.Én is Hupont.hu-n vezetek egy weboldalt,és hiába tökéletes a helyesírásom,én is félre szoktam ütni betűket,de hát mindenki hibázik,végül is emberek vagyunk :) Jó oldal lesz,sok sikert hozzá ;)
2013. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! arik vagytok! :)
2013. ápr. 20. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó játék számodra :))
2013. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt mondjuk nem értem:

Bélcsavarodás:NAGYON VESZÉLYES, akár 15 perc alatt halált okozhat! Étkezés előtt és után ne mozgassuk aktívan a kutyát!


akkor mikor????:)

2013. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Jó lesz ez:)

De a kutyák jellemzésénél írhatnál a mozgásigényükről bővebben (csak hogy tudja a gazdi jelölt, mit is vállal). És mondjuk nem tudom hogy tervezel e ilyen cikket, de fontos lenne megemlíteni a tenyésztő vs szaporító témát, mert nagyon sokan pusztán tudatlanságból vesznek szaporított kutyát. :)

2013. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A bélcsavarodás igazából gyomorcsavarodás!Evés után legalább 2 órát pihenjen a kutya,ezt szokták javasolni.

Meg hogy a száraz tápot jobb áztatva adni,hogy ne a gyomorban dagadjon meg.

2013. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:29

Tévedsz.

Van bél- és van gyomor csavarodás.

2013. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Velemenyt kertel ezert megirom. Nem jo az oldal!

Kinezetre sem attekintheto, nincsenek menuk es temak, nem lehet majd rajta konnyen megtalalni semmit ha lesz rajta 2-en tobb cikk

Tartalom. A cikkek rovidek es rosszul megfogalmazottak. Sajnos amiket irsz azok se igazak :( bar gondolom a joszandek vezet h ilyet irjak de ha tanacsot adsz akkor legyel tajekozott a temaban. Pl a kakievesen nem segit az altalad leirt ananasz foleg h azt a kutya rossz hatasfokkal emeszti tehat felesleges energiaba kerul. A kakit azert eszik mert asvanyi anyagot potolnak (foleg foszfort) es igy ha jo minosegu tapot kapnak akkor ezzel meg is szunik ez a hiany.

Javasolom ha ilyen oldalt akarsz csinalni akkor nezz utana minden temanak tobb helyen, kerd ki hozzaertok tanacsat.

Remelem azert nem szegtem kedvedet, es megfogadod az altalam leirtakat.

2013. ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!