Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyánk is lett a hetekben...

Két kutyánk is lett a hetekben, az egyik 3 hónapos a másik kb egy éves és folyton ugrálnak és harapdálnak, már a ruháimat féltem, hogy szoktathatom le öket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 08:48
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Amúgy ha ilyen szegény lennék, tuti nem vállalnék kutyákat, csak a táp marha drága+féreghajtó, kombinált oltás, frontline, vitaminok, és akkor még egy etetőtűlat sem vettem. Mindenből megpróbáljuk a legjobbat megadni,éds majd jut a gyerekre is, ettől nem félek. Gazdagok nem vagyunk de jól élünk, nagy kertes házban, kertvárosban.
2013. ápr. 22. 13:35
 32/44 A kérdező kommentje:
plusz még van két macsekom is, de ők már nagyok.
2013. ápr. 22. 13:36
 33/44 anonim ***** válasza:
De könyörgöm ha ennyire profi vagy, meg értesz hozzá akkor miért itt kérdezősködsz? Talán valami még sincs rendben, vagy tévedek? Nem értem, hogy idejön valaki mert gondja van de utána a tanácsot már nem fogadja meg. Ennek így mi értelme? Nem szégyen beismerni a tudatlanságot, hanem tanulni kell belőle. Ennyi az egész, de előre látom ebből is csak azt fogod leszűrni, hogy én most lehülyéztelek. Kár a szóért
2013. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
A mellkasánál, tenyérrel, határozottan, de nem durván el kell lökni egy nem/nem szabad kíséretében, ameddig csak ugrál. Ha odajön, és nem ugrál, akkor meg jöhet a simogatás, és a dicséret.
2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó választ.nem vagyok profi, egyáltalán. nemrég halt meg az öreg kutyánk, 15 évet élt, ezért már nem is emlékszem milyen a kölyök kutya. de azért, hogy milyen felelősséggel jár azt sejtem. csak az öreggel más gondok voltak... hozzá éjjelente kellett felkelni, megnézni jól van e, kezelésekre járni, stb. a végén a hasnyálmirigyrák mégis kifogott rajtunk...
2013. ápr. 23. 06:53
 36/44 anonim ***** válasza:
43%
Nézegess Cesar Millant(csodálatos kutyadoki) youtubon.Sokan csak vitázni jönnek az oldalra,ne foglalkozz velük.Fújják mindenkinek-ne szaporíts,2millió gazdátlan kutya van az országban.Az ilyentől mint te,meg elvennék a kutyát,mert nem sétálnak naponta.Hűha,akkor foglalkozz velük otthon sokat.Próbáld tanítani őket.A kicsit érdemes lenne,óvatosan (mármint rád nézve óvatosan)pórázra,sétára szoktatni.A nagy ráér majd ha meglesz a gyerkőc.Most még különösebb erő nélkül is tudnád tanítani a kicsit,de ha megvárod vele amíg megszülsz,sokkal nehezebb lesz.Erélyesen,magabiztosan állj hozzájuk.Sokkal többet elérsz,mint a babusgatással.Jó kutyázást.
2013. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
a nagy szépen jön pórázon, csak a szájkosarat nem viseli és az nálunk kötelező. köszi szépen. amúgy a nagy már ivartalanított, a kicsi is az lesz. nekem macskáim is vannak, ők is ivartalanítottak. tényleg más a gyerekével nem törődik ugy, mint mi velük.fogom nézni a youtubeot.
2013. ápr. 23. 11:35
 38/44 anonim ***** válasza:
már nem kötelező sehol a szájkosár:)
2013. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
de arra meg úgy tudod a legkönnyebben megtanítani, hogy fogsz valami jutalomfalatot, leülsz és úgy tartod a jutifalit, hogy bele kelljen dugnia az orrát a szájkosárba, először még ne csatold rá, már akkor is dicsérd meg, ha megszagolja, mindig kis lépésekkel haladj, legyél türelmes:)
2013. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
nálunk kötelező, a polgármester hozta be, és aki nem tartja be büntetik. mindemellett, nem szabad el engdeni a kutyát, csak pórázon vinni és elengedni csak kijelölt kutyasétáltatóban lehet, abból 2 van a városban, jó messze tőlem.
2013. ápr. 23. 12:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!