Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondja mindenki a...

Miért mondja mindenki a staffra hogy csak vagánykodásból veszik?

Figyelt kérdés
És miért mondják állandóan azt hogy nem is ennyire kemény kutya???Pedig még nem is tapasztaltak ilyen kutyát????
2013. ápr. 26. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"És miért mondják állandóan azt hogy nem is ennyire kemény kutya???Pedig még nem is tapasztaltak ilyen kutyát????"


Ebből semmit nem lehet érteni, kifejtenéd rendesen?

2013. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagánykodásból vettem, hanem mert egy családbarát, energikus kutyára vágytam aki szereti a gyerekeket és bírja a rengeteg túrázást.

A staffi tökéletes választás volt nekünk.

2013. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki ilyen kutyát vesz az még is mért veszi? kérdem én :D Házatőrizni nem jó mert nem arra való. Az ilyen olyan sportokban nem jók mert túl kötöttek az izmaik, amikben jók lennének azokban meg odaverik őket a pitek. Igazi hobbykutyának nem valók mert nehéz kezelni őket és hajlamosak kutyákal szemben az agresszióra nemtől függetlenül. Tehát akkor mire is jók ?...


Én lassan már a falat kaparom amikor meglátok egy sztafis kérdést. Többnyire hozzánem értő emberek vesznek ilyen kutyákat ráadásul 1-2 kivétellel csak szaporítótol aztán csodálkoznak mikor nekimegy a másik kan kutyájának.. vagy hogy neki ront más kutyáknak, vagy hogy nem őrzi a házat, esetleg hogy nem tudja sétáltatni mert nagyon erős.. stbstb

2013. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"És miért mondják állandóan azt hogy nem is ennyire kemény kutya???Pedig még nem is tapasztaltak ilyen kutyát????"

hát bocsi, de ez is egy tipikus "olyan" kérdés.

2013. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ezt mind azért van mert nem tudnak parancsolni nekik.Kiállításokra használják és képzeld tud házat őrizni ha nem vagy olyan lusta paraszt és elviszed őt kiképezni kiváló házőrző lehet.Láttam komondor videót és olyan mulyan kutya hogy nem megtámadta hanem meg hátrált tőle...pedig azt mondják hogy kiválló házőrző....A házőrző tapasztalat ráad. az a staff is védi a házat amelyiket nem képzik ki....tapasztalat.....hiába hogy nem arra tenyésztették ez van.... http://www.youtube.com/watch?v=AGK2MCvqAp0


Na pl ez is...Ja utcánkban van egy stafff aki nem lett őrző-védőztetve mégis amikor betörtek kishíján megtépte a kedves illetőt... Úgyhogy házőrzésre kiváló annak ellenére hogy nem erre a célra tenyésztették és hogy a rignben nem haraphatta meg az embereket.... Akkor is a területét meg védi és nem tudom hangsúlyozni hogy TAPASZTALAT.

2013. ápr. 26. 19:13
 6/18 A kérdező kommentje:
Állandóan leszólják itt a gykn is hogy ez a fajta semennyire sem "kemény" (értelmes ember tudja mire gondolok) pedig még nem is tapasztaltak ilyen kutyát.Most komolyan melyik kutya tud reggel 8-tól este 11-ig lógni a fára akasztott gumin? Termete ellenére nagyon erős fajta.Persze egy kau,káj,kangal,komondor ellen nem lenne esélye de pl: tapasztaltak alapján egyértelműen kiderült hogy a cane corso és a kanári ellen esélye lenne.De ne ezeket próbáljátok meg cáfolni hanem válaszoljatok a kérdésemre. köszi előre is :)
2013. ápr. 26. 19:18
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Mit akarsz kompenzálni ezzel a kérdéssel? Vagy csak annyira unatkozol, hogy mindenképp provokálni akarsz másokat? Inkább nőj fel és tanulgass még egy-két dolgot erről a fajtáról, mielőtt okoskodni akarsz.
2013. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
amit te művelsz, arra mondják, hogy vagánykodás. te elmebeteg. gratulálok, hogy verekedteted a kutyádat. normális emberek SZERETIK a kutyájukat és eszükben sincs a testi erejével felvágni. téged meg gyűlöl mindenki, akinek staffja van és SZERETI. keress magadnak egy barátnőt, hülyegyerek.
2013. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
hát ne haragudj de szerintem a cane corso odaveri a staffit sőt biztos vagyok benne a cane corso szinte olyan mint a staffi csak nagyobb meg erősebb
2013. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az amstaff nem házőrző és nem is jó benne. A videón szereplő kutya egy kiképzett sportkutya, nem házőrző. Beleragad a fogásba, ami azt jelenti, hogy halott, ha 2 betörő jön. A jó házőrző ugatással jelez, elrettent, ha pedig bemennek hozzá, akkor is folyamatosan jelez és harap/ereszt/harap/ereszt, miközben elugrik a felé lendülő lábtól, kéztől, stb. Így van esélye életben maradni. Ha pedig már megtalálta a fogást az ellenségen és érzi, hogy hatásos, akkor vége is a küzdelemnek.
2013. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!