Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A zoofast mennyire megbízható?...

A zoofast mennyire megbízható? Mostanában itt a gyakorikérdéseken olvastam érdekes dolgokat, késett csomagokról. Szerintetek biztonsággal lehet rendelni onnan?

Figyelt kérdés

Még egy fontos kérdésem lenne!

A futár aki kihozza gondolom magyarul beszél ugye?

Mert valami nemzetközi futárral szállítják ha jól láttam és fogalmam sincs miket pipálgatok ki mert lengyel oldalra visz tovább.

És ugyanúgy felhívnak szállítás előtt mint a hazai futárcégek?



2013. ápr. 30. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szuper, akkor nem aggódok:)
2013. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Röhej,mindenki azt írja meg van elégedve velük,de mindíg baj volt vagy a megrendeléssel,vagy a kiszállítás időpontjával.Én egyszer rendeltem tőlük,többet nem fogok.Több mint egy hetet vártunk a cuccra,kifogyott a kutyatápunk közben,venni kellett máshol.Mire nagy nehezen megtiszteltek azzal hogy kihozzák,pont nem voltunk otthon,mamám vette át,Ő nem nézett bele a csomagba sajnos.A haltáp vödre törött volt,kiszóródott a kaja a dobozba,a konzerv macskaeledel horpadt volt,a hörcsögömnek a kajásdoboza is nyomódott,szakadt volt.Mi maradunk a Petissimo-nál,bevált,és ki is hozza a cuccot az ígért időpontban.Még sms-értesítést is kapunk,hogy kb.hány óra körül érnek ide.
2013. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem este írtak vissza a petissimosok, hogy már csomagolva, szállításra vár a kaja:)
2013. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én eddig egyszer rendeltem tőlük de egyáltalán nem vagyok megelégedve!Már az is bosszantó hogy nem jelölik a készlethiányos termékeket,már 3 hete várom a szárazeledelt (Brit).Persze rendelés után kapsz egy e-mailt hogy épp kifogyott...Az összes rendelt tétel sérülten érkezett,és tuti hogy nem szállítás közben sérült meg!Egyébként én is tettem fel pár napja velük kapcsolatos kérdést,olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4278537-zoof..

2013. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jelentem, a petissimosok valóban kihozták mára a rendelt kaját:)))
2013. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sracz66 válasza:
A Zoofasttól a Sprinter hozza a csomagot. Ha a futár nem talál otthon, ragaszt egy értesítő matricát a postaládára, hogy itt járt és meghagyja a SAJÁT telefonszámát, ahol egyeztetni lehet a következő szállítást. Nem hinném, hogy objektíven ítélnek azok, akik "csak egyszer rendeltek, de mindig baj volt a szállítással". Mi több, mint egy éve vásárolunk innen havi rendszerességgel és csupán egyszer fordult elő, hogy éppen elfogyott, amit rendeltünk... Felhívtak telefonon és egyeztettük, hogy mit küldjenek helyette. Ekkor volt a leghosszabb szállítási idő, mert péntek helyett csak hétfőn kaptuk meg az előző vasárnap leadott megrendelést.
2013. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én múltkor rendeltem tőlük brit tápot, 4 nap múlva írtak vissza, hogy nincs készleten, de legalább elnézést kértek, hogy későn jeleztek vissza. Este jött a levél, másnap már vissza is kaptam a pénzem, szerintem nagyon korrekt cég, és megdöbbentően olcsóak.
2013. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Olaff válasza:

Hello


Én többször rendeltem eddig oké volt számold bele hogy lassabbak egy picit kiszállítás 3/4 munkanap de ez sztem belefér ha nézem az árakat.


Üdv

2013. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!