Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy darazsat....

A kutyám lenyelt egy darazsat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap egyedül voltam itthon, mikor délután suliból haza értem és láttam, hogy a kutyusomnak nagyon fel van dagadva a feje..(Ott a toka környékén..) Nagyon meg ijedtem, és egyből arra következtettem, hogy Lenyelt egy darazsat..Mivel láttam már, hogy próbálta elkapni őket..Nagyon sok mindent nem bírtam érte tenni, mivel a legközelebbi állatorvos az 43km-re van innen, és még csak felhívni sem tudtam, mert telefonomon nem volt pénz..De olvastam itt pár dolgot, és azt írták ha lélegzik és még nem halt meg, akkor túl fogja élni.. ami megnyugtatott..De ma felkeltem és láttam, hogy még jobban fel van neki dagadva..Már nagyon megijedtem..De ma mivel Május 1. van nem dolgozik egy állatorvos sem szóval ismét csak nem tudom mit csináljak.. Kérlek segítsetek!!

2013. máj. 1. 11:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy ügyeletes állatorvosi rendelőt, pl. a Lehel útit. Van otthon kalciumod? Azt mindenképp kellene neki adni.
2013. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Firestorm ***** válasza:
Adj neki Calcium tablettát,ha van otthon old fel vízben és próbáld megitatni vele,az jó allergiára,aztán vidd el dokihoz.
2013. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!