Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsoltok? Kedd óta...

CsAk SziVesen kérdése:

Mit tanácsoltok? Kedd óta beteg a kutyánk hány és hasmenése is van. Ha eszik valami, ki is hányja. Tegnap voltunk dokinál semmi baja álitólag, csakelkapott valami vírust.

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki diétáztassuk keksz, rizs alma. Este már nagyon éhes volt és kapott egy kis rizst hajnalban arra keltem, hogy már rókázik is


A viselkedésével semmi gond játszik fut,ugat.. de nagyon aggódom érte. Azon gondolkozom,elviszem valami komolyab kisállatkorházba .Nem bizok én a helyi állatorvosba.



2013. máj. 3. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol az állatorvosban, akkor vidd el egy másik helyre is nyugodtan.

Sajnos tényleg kismillió oka lehet az említett tüneteknek.

Ha adsz neki enni, akkor is keveset. Inkább egy nap 100szor keveset. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de amikor nálunk volt ilyen hányásos izé, akkor tényleg napjában rengetegszer kanálnyi mennyiséget adtam neki. Így nem hányt (olyan sokszor).

Arra figyelj, hogy inni azért igyon. Mindig legyen előtte víz.

2013. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó gondolat. Szivesen segítenénk, de innen max azt tudjuk mondani amit te is keress egy másik dokit.
2013. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
inni iszik most is vendégek vannak és velük játszik. ha eszek valami oda ül és kunyerál.. de félek adni neki valamit..
2013. máj. 3. 10:16
 4/6 A kérdező kommentje:
na ezt jol megirtam
2013. máj. 3. 10:16
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
A dokinak injekciót is kellett volna adnia. Nem elég csak egy puszta diéta ilyenkor.
2013. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kapott is szurit..
2013. máj. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!