Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyája egész éjszaka...

Szomszéd kutyája egész éjszaka ugat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ez mikor vesz levegőt, de mint a gép úgy nyomatja, ráadásul rettenetes irritáló hisztis éles hangja van. Egész éjszaka alig tudok tőle aludni. Szomszédnak szóltam nem tesz ellene semmit "azér van hogy ugasson". Mit tudnék vele csinálni?

2013. máj. 3. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangos síp, ami a postásoknak is van.
2013. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

eddig nem történt semmi

pedig már évek óta panaszkodunk rá

2013. máj. 3. 23:19
 13/19 A kérdező kommentje:
iylen sípot hol lehet kapni? kajak kipróbálnám:D
2013. máj. 3. 23:19
 14/19 A kérdező kommentje:
*ly
2013. máj. 3. 23:19
 15/19 anonim ***** válasza:
12%

ÚÚú te szegény! Átérzem. Nekem zene kedvelő szomszédom volt, én meg éjjel dolgoztam. Azt hittem begolyózom. A füldugót tényleg próbáld ki, mert nagyon jó találmány!!!

Nem lehetne szabadon engedni a kutyát? Éjjel, amikor senki sem látja?

2013. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy el lehetne engedni elég félős ki sem jön :D
2013. máj. 3. 23:32
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kutyás részhez anyi hogy csengesbe kölsd fel aszomszédod hogy ő sem aludjon és ahányszor nem emgy ki akutyájára szólni anyiszor ted meg ezt be fogg válni.

A zenés kommenthez anyit nekemis volt ilyen szomszédom addig dübörögtete azenét hogy volt hogy bent a poharak peregtek le aszekrényem ről szóltam neki ne csinálja csak folytata és mivel nem bírtam tovább utána jártam adolognak szilveszter napjának és éjszakájának kivételével tilos azajongá(zenélés stb kivéve ha aszomszédok megengedik külümben fell lehet jelenteni fel jelentetem csendháborításért a rendőrségen de még arendőri figyelmeztetés után is csinálta aztán ismét feljelentést tetem ezután beídézték abíróságra és kapott egy szép kis csekket büntetésből ne ezután már csendben van

2013. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen rossz ez, engem is a sírás kerülget, amikor tudom, hogy másnap meló miatt 6-kor kelek, de az a koszos korcs este 8-tól hajnali 3-4-ig ugat. De így konkrétan...


Szerintem az emberek túlzásba viszik ezt a kutyaimádatot, sokszor már abszolút szürreális számomra. Az embertársaikkal nem törődnek, és úgy tesznek, mintha teljesen normális lenne, hogy a kutya a semmit ugatja (mert igen, a semmit ugatja). Miért? Mert máskor néha hallom a távolabbi kutyákat ugatni, de amikor ez vakog, akkor sehol egyetlen kutya meg sem mukkan. Ez még csak nem is macskát ugat, mert áll a lépcsőjüknél, és bámul a kert felé ugatás közben. 5-10 másodperces szünetekkel vakkant néhányat (7-8 órán keresztül). Nekem senki ne akarja bemagyarázni, hogy ez abszolút normális, mert nem.


Csak akkor nem ugat, amikor a sz*r is belefagy, mert olyan hideg van, vagy szakad az eső (bár volt már 1-2 kivételes nap, amikor ennek ellenére vakogott).

2016. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Patkánymérges fasírt meglepően jól kezeli a problémát..
2019. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!