Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek labradorja van válaszo...

Akiknek labradorja van válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

1000 m2-es udvarunk van, kutyát szeretnénk venni és a labradorra gondoltunk. Milyen gyakran kell sétálni vinni, vagy úszni vinni? (folyó/tó a közelben)


Kölyköt vennénk (természetesen nem szaporítótól) hozzá lehet szoktatni macsekhoz?


Csak házi kedvencnek tartanánk, érdemes elvinni kutyaiskolába, vagy "netről" tanítgassuk?


Első kutyának megfelelő? Mármint nagyon sok szakértelmet igényel?


Milyen tápot ajánlotok?


Bocsi a sok kérdésért, légyszi ne bántsatok, hogy nem értek hozzá. Google.n néztem dolgokat, de én személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi :)


köszi a válaszokat előre is :)



2013. máj. 4. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 éve van labink 7 hetesen került hozzánk baráti ismerős révén.A szülőket is láttuk.A kutya bűbájos,már 26 hónapos.Az első évben kertépítéssel foglalkozott, amit én eldugtam, azt ő megkereste, odahozta hozzám.Aztán kicsit lehiggadt.A macskák ellenségek de még közelről eggyel sem találkozott, de nem szereti őket. Naponta 2x reggel és délután cca 1-1 órát sétálunk, de abszolút kerti kutya, a házba nem jön be.Szélvédett helye van, csodás háza amiben összesen 8-10 alkalommal aludta, neki külön két fotelból kialakított alvó-fekvőhelye van, de fekszik mindenhol. Nagyon éber, de barátságos mindenkivel.Nálunk elég nagy a kert, de inkább az utcán végzi a dolgát, de a kisdolgot elengedi a kertben.Már nem ás a virágokkal jól megvan, és általában más kutyákkal is kijön.De ami lényeges jellemvonás okos, szófogadó, de időnként önfejű. De akármilyen is mi imádjuk a mi kutyánkat.
2013. máj. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az étkezésről annyit...mi főzünk neki csirke nyakat, szárnyat, far-hátat levesként sok-sok zöldséggel, miután hízékony a fajta sok zöldséget és rizst is kap, időnként krumplit. Persze száraz koszt is van itthon, nálunk az a jutalomfalat.De gyümölcsöt is kap minden nap. Ősszel pedig a lehullott diókat nem tudjuk nála gyorsabban összeszedni, ilyenkor fel is szed 1-2 kilót, amit aztán tavasszal le is ad.Miután télen is kint van, nem is baj a kutyaháj rajta.
2013. máj. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a szomszéd labradorja a macskájukkal szokott napozni, összebújnak :)
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!