Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt aki ideiglenesezik?...

Van itt aki ideiglenesezik? Válaszolna nekem?

Figyelt kérdés
Milyen volt, mikor olyan kutyát kellett elengedni, akit nagyon megszerettél? Már előre félek, hogy milyen sz-r lesz az ideiglenesem nélkül, mert nagyon megszerettem:( Annyira jó kutya, és annyira gazdacentrikus, a saját két kutyámon is túltesz. Milyen vigaszt lehet találni ezután? Egy másik kutya?:)
2013. ápr. 30. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya, hogy végleg örökbefogadd...
2013. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, van gazdijelölt? :)

Lehet úgy jársz, mint barátnőm :)

Ő az utolsó pillanatban visszavette a gazdijelölt kezéből és felrohant vele :)

2013. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De:( Az hogy akkor már fullon leszek (3 kutya egy 50 nm-es panelban), és nem tudok több mentett kutyát befogadni, de nekem ez a célom.
2013. ápr. 30. 08:41
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs jelölt (hál' istennek:D). Mondom is mindig a saját kutyáimnak, hogy szerencséjük, hogy őket találtam meg előbb:D Ugyanakkor az is ott van, hogy tegnap is láttam egy kóbor kutyát, úgy hazahoztam volna, de 4 kutya panelba na az már neeeem...
2013. ápr. 30. 08:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy érezni fogod, h el kell-e őt engedned v sem :)

Egyik ismerősöm is ideiglenesezett, ő ráadásul kölyök boxereket fogadott, már az előző kutyust is majdnem örökbe fogadták (hiába mentek az álomgazdi jelöltek, látni a kutyán, h kiválasztotta-e őket magának v sem), úgy volt, h marad. Aztán az utolsó pillanatban mégis változott a helyzet, a kutyus és a gazdijelölt nagyon egymásra találtak, így elengedte őt.

De a mostani kutyus maradt :) Ő is filózott, h így már nem tud többet ideiglenesezni, de neki ennél nagyobb feladata van most, teljessé tenni a kutyus életét, ami sikerül is :)

Érezni fogod te is, h na ők álompáros-e vagy sem. Én azt mondom, h tűzzetek ki magatoknak egy időpontot, ha addig nem lesz senki, tartsátok meg :)

2013. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, Szandi, nem tarthatom meg semmiképp:( Nekem a kutyamentés egy hivatás. Amíg ennyi kóbor kutya van az utcákon, nem engedhetem meg magamnak azt az önzést, hogy saját érzelmeim miatt kitegyem a megtelt táblát. Így is alig van, aki befogadna utcáról. Ráadásul ezt a döntést az is megerősítette, hogy 3 hete befogadtunk egy kiskutyát, aki egy hétre rá aztán meghalt:'(( A doki szerint elég lett volna pár nappal előbb rátalálni, de így már nem tudtuk megmenteni. Legalább kertes házban laknék...
2013. ápr. 30. 08:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezek mind-mind nehéz döntés :(
2013. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az, ha egy jó gazdihoz kerül, aki megfelelő életet biztosít neki, már az is boldoggá tenne engem. Csak valahogy nehéz ilyet találni. Itt is mindenki az udvarba riasztópótléknak akar kutyát, arra meg nem fogom odaadni Diát.
2013. ápr. 30. 09:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Saját lakás vagy albérlet? Ha albérlet akkor könnyű, keresel egy kiadó kertes házat, ugyanolyan áron vannak mint a panel csak kevesebb van belőlük. Ha saját lakás, hát nem tudom, ha a te helyedben lennék, a te érzéseiddel lehet azt csinálnám, hogy kiadom a lakásom albérletbe és annak az árán kibérelek egy kertes házat. Ne nézzetek hülyének, azért mert erre nem szoktak gondolni mint lehetőség, még kivitelezhető :)
2013. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Élettársamé a lakás, ha a sajátomé lenne, már rég kertes házban élnék. Pedzegettem neki az ötletet, nem ellenezte, de azért nem akarom megerőszakolni sem az akaratát. Így is rengeteget segít, támogat a kutyák terén. Na meg ott az anyagi vonzat is, ő sem örülne neki, ha az összes pénzünk kutyákra menne el, meg ez nekem is kicsit sok lenne.
2013. ápr. 30. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!