Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják ezt mindig?

Miért mondják ezt mindig?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért mondják rögtön egy lányra, hogy plázacica, csak azért, mert van egy kis méretű kutyája, ölebe? pl. mopsz, francia bulldog, yorkie...

Valahogy nem fér a fejembe... ma rám is ezt mondták, mikor közöltem, hogy egyszer szeretnék egy papillont...


2013. máj. 7. 15:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
zsuzsabazsa: nem mindig... éppen egy hete beszélgettem az ismerősömmel, aki sportosan, lazán volt felöltözve, és egy yorkie-t sétáltatott... persze, hogy azt mondták rá.
2013. máj. 7. 16:31
 12/21 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy valóban teljesen értelmetlenül mondják... nézzünk meg egy agilitys videót, és a mini osztályban kiad egy rakatnyi papillonos videót...
2013. máj. 7. 16:38
 13/21 zsuzsabazsa ***** válasza:

Aki sportosan és lazán öltözik, arra nem lehet rámondani azt a jelzőt, hiába van kiskutyája. Aki azt mondja az ostoba.

Akkor a plázacica jelzővel az egész békási kiskutyásokat is el lehetne nevezni. A fiataltól a nagymamáig.

2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
zsuzsabazsa: tudom, és épp ez a baj, hogy mindenkire ok nélkül aggatják rá ezt a jelzőt... ://
2013. máj. 7. 16:54
 15/21 zsuzsabazsa ***** válasza:
Tudod mit, sz@rd le mit mondanak.
2013. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igyekszem, csak elég nehéz... T-T
2013. máj. 7. 17:18
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha van időd, meg elhivatottságod, képezd a kutyát magas szintre. A plázacicázók igen meglepődnek majd, ha bemutatsz 5-6 vicces trükköt, meg felülteted, lefekteted a kutyát 15 m-ről :D
2013. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!

Egyébként annyira látszik, ki a plázacica: a kis Fifikét minden kutyától elrángatják, felkapkodják, pórázról elengedni nem merik, esőbe-sárba nem viszik, nehogy koszos legyen, stb-stb...Szánalmas emberek, a kutyájuk meg szerencsétlen...

2013. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem ezért nevezzük a p.cicákat azoknak.. viszont az tény, hogy ezek az egyének nem nagyon tartják normálisan az ölebüket. Valami plüssnek gondolják, vagy nem is tudom. Felkapkodják, stb. És mi, nagytestű kutyások rohadt szemetek vagyunk, mert az ő kutyájuk hogy fél, stb.
2013. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

# 17/19: én is gondoltam már rá, szerintem meg is fogom csinálni…

Szilvi Argos: szerintem is… az ember szánalmas, a kutya meg szerencsétlen…

# 19/19: arról, hogy az ő kutyája fél, nem tehettek. Hidd el, én sem kapkodnám fel, és csak azért vennék kisméretű kutyát, mert a nagynak nem hinném, hogy ki tudnám elégíteni a mozgás –és táplálékigényét.

2013. máj. 8. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!