Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fémből készült szájkosarat...

Fémből készült szájkosarat érdemes venni? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Apámra bíztam, hogy vegyen szájkosarat nagytestű keverék kutyánkra. Direkt mondtam neki hogy ne nylont vegyen mert abba a kutya nem tud lihegni, de mivel a boltba csak kisméretű fém-szájkosár volt, az eladó rábeszélte apámat a nylonra. Azzal győzködte, hogy hülyeség, hogy nem tud benne lihegni, mert állítható, és ők is azt hazsnálják. De nemtudom akkor hogy van, hogy a száját ki tudja nyitni, hogy lihegjen, de harapni már nem tud. Nem tudtam még kipróbálni a szájkosarat mert apám a munkahelyén felejtette, de akkor jó lehet ez is? Ja és a fém kb. mennyivel drágább?
2009. szept. 29. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem tennék rá ojat amiben nem tud rendesen lihegni . próbáld ki hogy futsz egy kőrt az udvarban és aztán meg lélegezz egy szivószálon keresztűl kb ezt érezheti a kutya is.
2009. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap nem jutottam géphez ezért nem tudtam leírni mi volt. Csak hétvégén tudom hosszú sétára vinni a kutyát úgyhogy most csak kipróbáltuk, éshát elég fura. A kutyán még sosem volt ilyesmi és nem akart addig lihegni amíg rajta volt a szájkosár. Pedig tényelg állítható és lazára tettem, de amikor futtattam akkor nemfoglalkozott vele, ha meg hagytam és vártam, hogy próbáljon lihegni akkor csak leszedni próbálta... Majd még kiderül, hogy sétánál hogy viseli.
2009. okt. 1. 18:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgylátom a a kutya se néz be ide de azért leírom. Szerintem viszonylag tűrhető ez a nylon szájkosár is de jobb lenne ha jobban meglehetne lazítani, pedig így is a legnagyobbat vette apám. Annak azért örülök, hogy a kutya figyelmét a séta elterelte a szájkosárról, és ezért már nem akarja leszedni magáról. :) Egyébként meg nem egész séta alatt van rajta, hanem csak akkor amikor elengedem, ha pórázon van, akkor nem.
2009. okt. 5. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most szeretnék a keverék kutyusomnak venni szájkosarat ,és aszt szeretném kérdezni hogy megbízható az a szájkosár amit te vettél?Vagy inkább a fémet ajánlod?
2011. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából szerencsére még nem volt szükség arra, hogy élesben bizonyítson, de szerintem ez attól függ, hogy hogy van beállítva. Ha szorosra akkor tényleg nem tud harapni benne, de ha kényelmesebbre, akkor mondjuk bele tudna csípni valakibe. Én csak akkor rakom rá, amikor elengedem a pórázról, és ilyenkor szorosra rakom neki, mert ugye nem tudnám visszafogni a pórázzal ha baj lenne, és nem zavarja, megszokta már, tudja hogy valamit valamiért. :)
2011. aug. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!