Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás lányok! Vannak köztetek...

Kutyás lányok! Vannak köztetek olyanok (nagyon remélem ti lesztek többen), akik rühellik a diszkókat, le nem mennének oda, nem cigiznek, és nem isszák részegre magukat minden héten (legfeljebb mértékkel)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 01:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Miért is ebbe a kategóriába írtál?
2013. máj. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%
Imádom a diszkót, minden hétvégén odajárok, cigizek mint a gyárkémény és olyan részegre iszom magam, hogy már azt sem tudom, hogy a kutyám hol felejtettem,és az asztal alatt találnak meg reggel merev részegen.:))
2013. máj. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
47%
Én pl leiszom magam minden héten :S Cigizek is, nyugtatózok is és szenvedélybeteg vagyok dögivel. Igaz faszimkitart :-D
2013. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
jelen
2013. máj. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
65%

És attól, hogy kutyás...?

Egyébként eléggé lent van a mércéd.

2013. máj. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretem a diszkókat, de lemegyek, ha valaki megkér, cigizek is, de napi 2-3 szálat, kivéve a diszkó, mert akkor egész végig szinte csak cigizek, és nem iszom le magam minden héten, csak másfél hetente :D na nem ám. De miért itt akarsz párt keresni?
2013. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
Van
2013. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Szia. Én nem járok diszkóba, életemben kb 2-szer voltam, elég is volt egy életre.

Cigizni rendszeresen cigizek, de alkoholt ritkán iszok, többnyire házibulik alkalmával, kb 2-3 havonta. Bár, akkor rendesen be szoktunk inni, mert sose tudom hol a határ, de ilyen ritkán szerintem még nem gáz:)

Inkább rockot hallgatok, de nem vagyok az a rocker állat, aki feketében jár.


Amúgy a cigiről is lefogok szokni a nyáron, mert a kutyámmal agilityzek, és a cigi miatt(részben miatta) nem nagyon bírom a tempót. egy komolyabb pálya után majd kiköpöm a tüdőm, és mivel tervbe van véve, hogy majd versenyre megyünk, ezért hát a kutyám tesz róla,hogy egészségesen éljek:)


Amúgy mehetnék én is bulizni minden hétvégén, de hétvégén van kutyaiskola, és inkább oda megyek, meg abba ölöm bele a pénzem:) de megéri, mert egész nyáron megyünk bemutatózni.

Sőt, nem csak a hétvégéimet, hanem ami szabad időm van, azt mind a kutyáimmal töltöm, nagyon sokat foglalkozok velük(napi 2-3 órát simán)

Szegény barátom sajnálom, mert már teljesen ki van akadva arra, hogy ilyen sokat foglalkozok a kutyákkal, mert hát, ő tipikusan az az ember, aki szerint a kutyát ki kéne kötni a kapuba, hogy őrizze a házat, de már kezd változni a véleménye,mert neki is tetszik, hogy a kutyák ennyire sok mindent tudnak,és nem őrjöngenek egyfolytában, szóval barátom is nevelés alatt van ;-) és egészen jól haladunk, néha már ő is tanulgat velük:D:D

2013. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
Van.
2013. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Itt is van egy. xD

De valószínűleg ennek nincs olyan sok köze a kutya meglétéhez.

2013. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!