Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás lányok! Vannak köztetek...

Kutyás lányok! Vannak köztetek olyanok (nagyon remélem ti lesztek többen), akik rühellik a diszkókat, le nem mennének oda, nem cigiznek, és nem isszák részegre magukat minden héten (legfeljebb mértékkel)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 01:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Én a kutyámmal sétálok helyette:)

Esetleg kimegyünk a Margitszigetre a barátokkal + kutyával, megiszunk egy doboz sört, boroskólát. A cigit utálom.

És én úgy alakítottam a baráti körömet, hogy ők is hasonló mentalitásúak legyünk.

2013. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%
Ezen nagyon fontos kritériumok mellett az számít valamit, hogy hány éves, hogy néz ki stb.? :D Egyébként húú de ki tudnak akasztani az ilyen pasik...az egyik exem is kijelentette, hogy : ne igyak, ne menjek bulizni, ne cigizzek,ne legyen piercingem, ne legyen tetoválásom, sőt ha a kutyát megsimogattam addig hozzá ne érjek amíg nem mostam kezet atom biztos fertőtlenítő kézmosóval... :D
2013. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Világéletemben rockot és heavy metalt hallgattam, viszont cigizni cigiztem, de sportolok, úgyhogy leszoktam. Volt pár csúnya berúgásom is, de nem jellemző. Lényegében a kutyás élet abban változtatott meg, hogy már nem megyek minden hétvégén koncertre, mert a másnapot végigalszom, és túl sok időt elvesz a kutyáimtól.
2013. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Ja és két éve boldogítjuk egymást a drágámmal, úgyhogy nem keresek palit...
2013. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Nem járok builizni, nem dohányzok (még csak ki se próbáltam, erre nagyon büszke vagyok), nem iszok (nem bírom a szagát se, jön vissza a kaja egyből) és 6 éve vagyok a párommal :P
2013. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Firestorm ***** válasza:
Kutyám van,viszont cigizni cigizek,de a discot utálom...Inkább egy házibuli évente 4x-5x.Részegség meg csak a házibulikban van,de akkor sem annyira,hogy hányjak vagy rosszul legyek tőle.
2013. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

pont ilyen vagyok :D


viszont házibuliba járok havi 1x és havi 1x-2x össze járok a társasággal az utcán hülyülünk..szoktam inni,de én nem sokat,szerintem nem illik egy lányhoz,hogy a sárgaföldig issza magát!

cigizni soha,kisem próbáltam egyszer sem..


én is inkább foglalkozok, sétálok többet a kutyámmal :)


bár nem tudom ennek mi köze,hogy van kutyám, na mind1 :D


nekem nincs barátom ugyan,de azt sem az interneten fogom megismerni,elég sokan átb.sztak itt GYK szóval ne írj privátot!!

2013. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális és nem egyből ok nélkül letámadó válaszokat! De a többi leányzónak:


Hölgyeim, könyörgön a kutya sem keresne itt párt magának, mglepődve tapasztaltam, hogy egyből azzal jöttetek páran, hogy ne itt keressek párt. Miért gondoltátok ezt? Miért kellene párt keresni?


Csak úgy gondoltam, hogy a kutyások között (nem az agyon szolizott, "trendi" (rossz rájuk nézni) divat-csivavásokra értettem, normál, rendes kutyás lánykákra) több az, aki megveti a diszkókat, bulikat, NEM AZ a lételeme, sőt egyáltalán tök értelmetlennek tartja, eljár ugyan barátokhoz, de inkább utazgat, kirándul, vagy ahogy írtátok sokan, sétál, millió más dolgot csinál, egyszóval éli az eletét. Abban reménykedek, hogy a nem divat-kutyások között több a megfontoltabb, visszafogott, normális leányzó, akiket nem vonz, nem éltet a klubok monoton és unalmas világa (meg esetleg a berúgás).


Egyikben sem tudom mi lehet a jó, elfogadható választ még senki nem adott ebben a témában soha. Szerintem teljesen értelemszerű, ha végre olyanokkal akar az ember találkozni, akik nem szeretik ezeket a helyeket, mert herótja van, hogy folyton a másik táborral fut csak össze!


(Bocs, ha úgy tűnt a végére már, hogy kicsit kiakadtam, de azt hittem a kérdés jól érthető lesz).

2013. máj. 9. 11:41
 19/42 anonim ***** válasza:

11:11-es vagyok


én sem értem,hogy abban mi a jó,hogy minden hétvégén taj részegre isszák magukat a fiatalok (lányok és fiúk is)


1000x jobb dolgok is vannak mint a bulizás,persze tök jó, én is jól érzem magam,de hogy minden hétvégén? áá nem bírnám :D

én inkább nyugis vagyok mint a kutyám :D


de néha jó kiengedni a gőzt,persze nem úgy,hogy azt sem tudom hol vagyok..


most érettségi miatt be is terveztem hétvégén egy kis összejövetelt ahol persze lesz alkohol ,de a határt tudom! :)

2013. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Na az ilyen hozzáállást szeretem/keresem! Csak nem itt az interneten, de jó tudni, hogy vannak még bőven ilyen emberek a hót' unalmas életvitelt folytató és erre büszkének levő másik tábor mellett.
2013. máj. 9. 13:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!