Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás lányok! Vannak köztetek...

Kutyás lányok! Vannak köztetek olyanok (nagyon remélem ti lesztek többen), akik rühellik a diszkókat, le nem mennének oda, nem cigiznek, és nem isszák részegre magukat minden héten (legfeljebb mértékkel)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 01:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
De egyébként kérdező péntek, szombat éjszaka/hajnalban mit tudsz csinálni amit hétköznap nem? Ha van jobb vagy más akkor persze ki lehet hagyni a bulit, de csak szimplán azért, hogy otthon aludjak azért nem, azt tudom máskor is csinálni.
2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ez nem általános dolog, hanem az a pasi volt defektes.

Mondom, bizalom alapja az egész.


Akkor se féltékenykedtem, amikor a párom a tesója legénybúcsújára ment, amit egy sztripbárban tartottak. HA meg akar csalni, akkor meg fog, hiába rinyálok.

2013. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Dehát a párkapcsolat és a barátság alapja a bizalom. Miért ne járhatnánk el külön-külön a saját baráti társaságunkkal? Én elfogadom, hogy Te utálod ezeket a helyeket, de Te miért nem fogadod el, ha más nem?

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Szerintem még fiatal, rá fogsz jönni, hogy nem a bulizás és a cigizés az emberi kapcsolatok alapja. Vannak ennél 100x fontosabb dolgok is. :)

2013. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Hát én is a kérdező táborát erősitem, de engem meg ezért tartanak sokan unalmasnak, na nem mintha zavarna, mert aki megismer avval nagyon jól elvagyok, meg ált. olyan a baráti köröm, akiknek nem a bulik az életük.


Párszor voltam csak discoba, de nem tetszett, igy nem is mentem többet, pedig hivtak volna, de egyáltalán nem az én világom, képtelen vagyok ott jól érezni magamat, ez van. Cigit még ki sem próbáltam, na nem is tervezem, taszit az egész, azt se nagyon csipem, ha rám fújják a füstöt, vagy rám száll, nem, hogy még én is szivjam.:D Alkoholt nem iszok, próbáltam de ez sem jött be, én nem látom értelmét annak, hogy igyam, lehet én vagyok begyöpösödött, de ha valahol jól érzem magam akkor nincsen szükségem alkoholra, ha meg nem érzem jól magam, akkor ne attól legyen jó kedvem, hogy ittam. Én még kávét sem iszom, az sem jön be, tudom nehéz eset vagyok, de azért, ha jön hozzám valaki az természetesen kap kávét.:D

Inkább sétálni szeretek, engem megnyugtat, ha szép, nyugodt, fákkal teli helyeken lehetek, persze viszem a kutyáimat is. Vagy inkább utazgatok abból a pénzből, amit összegyüjtök, és nem a hétvégi bulikra költöm. Szóval élem a magam kis világát.:D De szerintem ebből a csoportból sincsenek kevesen, oké, lehet kevesebben, de nekem sikerült mindig találni, hozzám hasonló barátokat, csak valamivel nehezebb őket megtalálni.

2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 zsuzsabazsa ***** válasza:

ÉN nem utálom a diszkókat de már kinőttem belőle. Cigizni cigizem, de nem iszom szinte semmit. Képes vagyok még az alkoholmentes sörtől is berúgni.

Bulizni viszont a kutyásokkal régebben szoktunk. Volt a XIII. ker ben egy kocsma ahová lejártunk a kutya suli után.

Ott volt aki megivott egy pohár sört vagy fröccsöt, a többiek meg üdítőt. A kutyákat meg addig lekötöttük kint a kerítéshez.

Aztán meg volt mikor a kutyasuliban buliztunk tábortűz mellett, volt aki ott is megivott egy két pohárral és közben szalonnát sütöttünk.

Szerintem ez tök jó volt így.

2013. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Épp ez a probléma, hogy már rég nem vagyok tinédzser. Nem igénylem ezeket a dolgokat, és nem is értem, hogy mi ebben a jó. Valaki azt írta, hogy ki nem hagyná a szombat éjszakát, én azt kérdem, miért kell neki mindenképp bulizni menni? Eskü, mintha szombat esték nélkül nem lehetne élni... :) Szóval inkább nem ő/ők, én nem értem mi a jó ebben, de olvassatok vissza, szépen kifejtettem a negatívumokat.


És mivel se nem izgatnak a klubok/koncertek, se nem vagyok már fiatal, szerintem egy lenyugodott, normál ember vagyok, ezért jelenthet problémát, ha gyakran csak olyan lányokkal futok össze, akik mintha meghalnának, ha nem mehetnének tombolni.


Vagy ami mégrosszabb, később kezd el a hölgy ilyen irányba tolódni (míg az elején nem úgy ismertem meg), én akkor meg már még kevésbé fogom "érteni" ezt az érzést. Ezen okból legyen (esetleg) vége minden kapcsolatomnak? :) Mikor mondom, nem a "szombat esti lázból áll az élet". :)

2013. máj. 9. 16:37
 37/42 A kérdező kommentje:
Utóbbi a 33-asnak, kisebb részt a 31-esnek ment. :)
2013. máj. 9. 16:39
 38/42 Firestorm ***** válasza:

"Little Red válasza:


Én 16-19 éves korom között minden hétvégén tomboltam, és leittam magam. Akkor jó volt. Mostmár nem igénylem. Ennyi."


Dettó.Mellesleg nem csak klubbokban lehet ismerkedni,mert szórakozóhelyeken,hanem a baráti társaság által is (Én ott ismertem meg a páromat...3,5 éve vagyunk együtt),vagy akár egy strandon,vagy egy szimpla kutya sétáltatás közben vagy a kutyafuttatóban is.

Szórakozásra kis millió hely van.Billiárd/darts szalon,mozi,esetleg a pároddal csak egy filmezős-összebújós éjszaka,gyorsulási versenyek,színház,múzeum,kiállítások,vidámpark,étterem,éjszakai fürdőzés stb...

Elég szomorú,hogy vannak olyanok,akik nem tudnak más elfoglaltsági helyeket felhozni szombat éjszakára,mint a disco.

2013. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy ha mi elfogadjuk, hogy Te nem mész ilyen helyekre, akkor Te miért vagy képtelen felfogni, hogy más meg szereti? Tök mindegy, hogy miért, de szereti. Nem vagyunk egyformák és ez így van jól.
2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Zsuzsabazsa: ez jó így. Az első fele is, illetve a második is, hisz az nem bulizás. Megisztok pár sört, beszélgettek, elvagytok, de nem klubokban, koncerteken "őrjöngtök", táncoltok _minden szombat este_ (hogy nem lehet ezt megúnni? mindig ugyanaz), ez még bőven jó így is. Tábortűz is oké, én azt sem nevezném bulinak. :) Az is csupán egy összeröffenés, az természetesen kell.
2013. máj. 9. 16:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!