Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás lányok! Vannak köztetek...

Kutyás lányok! Vannak köztetek olyanok (nagyon remélem ti lesztek többen), akik rühellik a diszkókat, le nem mennének oda, nem cigiznek, és nem isszák részegre magukat minden héten (legfeljebb mértékkel)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 01:22
1 2 3 4 5
 21/42 Firestorm ***** válasza:

Dohányzás egy nagy rossz szenvedély,dohányzom Én is és már bánom,de egyenlőre nem érzek elég erőt magamban arra,hogy letegyem.

Szerintem visszataszító,ha egy nő olyan részeg,hogy a világáról nem tud,minden második pasival csókolózik illetve lefekszik.Amikor már a saját hányásában fetreng és visítozva rohangál,vagy sír mert éppen előjöttek a családi problémái.

A bulizással nincsen gond,de mértékkel kell csinálni.

Nekem teljesen tökéletes a ritka házibuli,bár nélküle is ellennék.

2013. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azért álljunk már meg egy picit...szerinted az él unalmas életet aki hétvégente bulizik? Ez most komoly? :D A bulizás kell annak aki szereti, kell, hogy a barátaival tomboljon. Én személy szerint nem bírnám ki ha hétvégén este itthon kellene maradnom. Ez egyébként a kutyás aktivitásomat nem befolyásolja. Másnaposan is elmegyek túrázni akár, vagy csak a szokásos napi kutyázásra. Az meg, hogy valaki cigizik ne határozza már meg a személyiségét...ez azért durva...Egyébként 12-es voltam.
2013. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Félreértesz (vagy én nem vagyok elég kifejező). Azt tartom már-már elfogadhatatlannak (hogy ez valakinek fáj-e, vagy sem, az most tényleg nem ide tartozik), hogy sokan annak örülnek, hogy minden héten, vagy minden hónapban ugyanazt csinálják, és/vagy azért vannak konkrétan oda, hogy tombolhassanak. Mi fűti őket ennyire, hogy úgy érzik nekik néha őrjöngeni "kell"? Mindig ugyanaz a hely, mindig ugyanaz a zene (jó, ezen lehetne vitatkozni, tudom, meg nyilván vannak retró klubok is, illetve olyanok, ahol nem éveken át szinte csak ugyanaz a progresszív megy - hanem más progresszív :D ), mindig ugynaz a fajta tánc, plusz az a koromsötét. Lehet, hogy villóznak a fények, de mégis alapjáraton vak sötét van. Mire visszaérsz, mert pl. ittál valamit, cimboráid lehet ötven sorral máshol lesznek, találd meg őket a villózó sötétben... (Bár ez egy metál koncerte is igaz).


Nekem csupán ennyi problémám van vele, és nem értem mit lehet ezen oly nagyon kedvelni. Akár nem hetente, csak pl. kéthavonta - az nem is sok. Mégsem értem mi ebben a jó. Semmi nem változik. És ez most magyarázat/válasz volt, véletlenül sem uszítás, csupán kijelentések halmaza, nem akarok senki lelkébe gázolni, mielőtt valaki (esetleg) letámad, hogy milyen gonoszka vagyok.


Pusztán nem értem mi a jó ebben - ahogy sokan mások is írták már (szerencsémre), hogy ők sem tudják mit élveznek mások ebben a monoton világban annyira.

2013. máj. 9. 14:51
 24/42 A kérdező kommentje:

Azt meg kifelejtettem, hogy ha vannak ilyen lányok, akinek kell a (hol gyakori, hol ritka, de kell, ha jól olvastam utolsó, ezen volt a hangsúly) bulizás, kell, hogy a barátaival tomboljon, én pedig ennek szöges ellentéte vagyok, sőt, már-már az hiányzik, hogy szívből irtózzam ezen helyektől (ahol mint írtam nem a hellyel van a probléma, hanem az odajárás élvezetével - legalábbis nekem) -> akkor ez a későbbiekben (gondolom) problémákba fog ütközni.


Ezért kérdezem, mintegy mentőövként, hogy vannak-e még ilyen lányok is a Földön, akiknek NEM EZ a lételeme. Mert hozzám hasonlóan szimplán csak nem élvezik, nem halnak bele ha nem járnak hering partykra...

2013. máj. 9. 14:59
 25/42 anonim ***** válasza:

Ez viszont baromira nem ebbe a témakörbe tartozik.

Én cigizek, diszkóztam, iszogattunk is. És? Emellett az életem legfontosabb része a kutyázás, és bármennyire is furcsa, kultúrprogramokra is eljárok. :) Az emberek nem csak 'feketék' vagy 'fehérek'...

2013. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk én nem discoba járok, mert azt a fajta zenét utálom, hanem alternativ clubba, vagy bárba, esetleg kultúrált kocsmákba. A zene pl. nem ugyanaz, mert több dj van és mindegyik különböző, lehet tudni mikor milyen zene lesz.Ez a ska-tól a hardcore-ig terjed, szóval minden ami nem disco. Jó elmenni mert nem egy adott baráti társaság van elszigetelődve a tömegben, hanem barátok is hoznak magukkal olyan ismerőseiket akiket én mondjuk nem ismerek. Nagyon jó kutyás haveromat is egy ilyen clubban ismertem meg, úgy, hogy oda jött a srác : szia, te xy barátnője vagy ugye? igen. Láttalak a múltkor a kutyáddal, nekem is van stb. Másnap kihozta ő is a kutyáját a parkba, azóta is mindennap jönnek, nagyon jóban lettünk és általa kb. 20-30 számomra eddig ismeretlen emberrel lettem jóban.Nem kell végig táncolni, van, hogy letáborozunk a pultnál és jó, hogy dübörög a háttérben a zene. Nekem rengeteg ismerősöm van, összefutok velük is, beszélgetünk, táncolunk. Akik arra a helyekre járnak kb. minden második vagy harmadik embert ismerek. Minden hülyeséget megcsinálunk, már fáj a rekeszizmom amikor másnap kitárgyaljuk az éjszakát.Imádom ezt a pörgést. Én például sokat iszok, lányként meg főleg, de nem hányok, nem visítozok, nem sírok, nem alázom meg magam, csak jól érzem magam és pörgök pörgök pörgök.Ja és nem tizenévesek vagyunk. Ja és még mielőtt valaki belekötne, mert akik nem isznak azok azzal, jönnek, hogy: milyen szar lehet, ha csak az alcohol miatt tudom elengedni magam és ők anélkül is jól érzik magukat. Nem ez nem így van. Pia nélkül is jól érzem magam, nagyon boldog vagyok a hét minden napján, nem stresszelem magam, nem vagyok zárkózott stb. csak kell az őrület!
2013. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Viszont kérdező megértelek olyan szempontból, hogy nem akarsz bulizós lányt. Abból csak a vita van, mert az egyik menne a másik nem és aki enged annak csak szenvedés az egész. Nekem könnyű dolgom volt, mert a barátomat is ilyen helyen ismertem meg és ő is ugyanúgy minden hétvégén kijárt. Viszont aki nem jár el bulizni semmilyen szinten, annak majdhogynem lehetetlenség párt találnia, mert ugyan hol találkoznának, a sarki kisboltban nem ismerkednek az emberek...
2013. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nekem speciel nem is magában a pár találással van gondom, hanem azzal, hogy ha valakivel összejövök, és egyszercsak "elmegy ebbe az irányba", engem pedig szimplán nem vonz, nem értem miért _kell_ pörögni, akkor nem szeretném, ha erre menne rá a kapcsolatunk.


Hiszen annyi, de annyi millió szép és jó dolog van még a bulikon kívül... (Melyeket ráadásul kettesben, vagy cimborákkal is lehet csinálni). Nem csak ebből az egyből áll a világ...

2013. máj. 9. 15:40
 29/42 anonim ***** válasza:

Én 16-19 éves korom között minden hétvégén tomboltam, és leittam magam. Akkor jó volt. Mostmár nem igénylem. Ennyi.


Az meg baromság, h a bulizós-nem bulizós párosítás nem működik. Bizalom a kulcsa mindennek. A párom mehet bármikor bárhová, én úgyszintén, csak tudjon róla a másik, h esetleg nem megy haza, illetve épségben történjen a hazajövetel.

2013. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nem baromság és nem a bizalom miatt. Nekem volt olyan pasim aki otthon ülő volt,azon ment a vita, hogy miért nem vagyok vele, miért kell nekem minden hétvégén bulizni menni. Ha otthon maradtam, az olyan érzés volt nekem, mintha egy madárnak lekötöznéd a szárnyait, ő is érezte a feszültséget és hiába voltunk együtt neki sem volt olyan jó érzés. Ha ő jött el velem, akkor meg nagyon látszott rajta, hogy nem érzi jól magát, nem akart táncolni, nem ivott vagy csak alig,ha én ittam húzogatta rá a száját. Ha mentem táncolni, akkor az nem tetszett, hogy jöttek oda hozzám a pasik, mert szinglinek gondoltak. Nekem sem volt jó, hogy őt ott hagytam, csak ült, szerettem volna vele táncolni. Az már csak hab volt a tortán, hogy minden fiú ismerősömre féltékeny volt. Ezt hosszú távon nem lehet csinálni.
2013. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!