Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd azzal fenyeget ha...

A szomszéd azzal fenyeget ha 1 héten belül nem tüntetjük el a kutyánkat a lakásból, feljelent az önkormányzatnál minket. Tehet ilyent?

Figyelt kérdés

Röviden a történet:

4 éve van kutyánk (saját lakásunk). Soha nem ugat, békés középtermetű kutya.

Tegnap a férjem összeveszett a szomszéddal azon hogy 3 napja kint volt egy papír a lépcsőházban amire a vízóraállást kell beírni és én elfelejtettem. ( 5 hónapos a kisfiúnk, néha össze vagyok csúszva semmire nincs időm.. és tényleg az én bűnöm elfelejtettem 3 napig beírni...) A párom meg szakácsként reggeltől éjfélig dolgozik, nem is volt itthon napokig csak tegnap volt 1 db szabadnapja.

De a szomszéddal szépen összevesztek, mindegyik mindent vágott a másik fejéhez. Annyira nem részletezem.

És a szomszédasszony ma nekitámadt a férjemnek és azzal fenyegetőzött hogy amiért a férjem tiszteletlen volt az ő férjével tegnap ezért ő azzal fog nekünk visszavágni hogy elveteti tőlünk a kutyát. és hogy kapunk 1 hetet st. stb. (Lásd fent)


Jogos? Tehet ilyent? 4 éve itt él velünk a kutyánk, családtag ő is. Soha semmi probléma nem volt vele. Persze most a szomszédasszony kitalál mindent hogy az ablaka alá csinált a kutyánk (?????) stb. stb. AZt hozzáteszem hogy a 2. emeleten lakunk és soha de soha nem itt végzi el a dolgát a ház körül, hanem egy erdős-folyópartos részen ahol futtatjuk.


Tanácstalan vagyok.

Segítsetek légyszi hogy lehet ezt a helyzetet megoldani.


2013. máj. 10. 11:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Úgy látom, itt mindenki lepontoz mindenkit. :) Pont mint a családi kategóriában az elvált nők.


Kutyatartás lakáson belül korlátozható. Szerencsére! 2012-től szabályozták, hogy kistestű ebeknek (20 kg alatt) legalább 10m2, közepesnek (20-40kg) 15 m2 nagy testű ebeknek legalább 20m2 saját terület kell biztosítani a lakásban.

2013. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem jó, de nem csak lakásban, hanem bárhol :) Viszont ha nekem van egy 60 nm-es lakásom, ott lehet 3 nagytestű kutya, nem számolják a bútorokat vagy engem :P
2013. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 zsuzsabazsa ***** válasza:

Van akinek már elég ha a nevemet meglátja és tök mindegy mit írok el sem olvassa és lepontoz.


A kérdezőnek. Már mindenki leírta, hogy ne aggodalmaskodj a szomszédod rossz indulatú és nem is tud semmit tenni ellened.

2013. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Megértettem. Nem is idegeskedek tovább.

2013. máj. 10. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!