Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassuk le erről? 3...

Hogyan szoktassuk le erről? 3 hónapos kutyink sétáltatás közben.

Figyelt kérdés

...mindig oda akar menni az idegen emberekhez vagy megáll leül és utánuk fordul és nézi őket.

Ez így elég nevetséges, de bosszantó, hogy ezt csinálja.


2009. szept. 30. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
kinövi szerintem, a miénk is mindenkihez odament, beszállt idegen autóba is ha látta, hogy nyitva az ajtaja,
2009. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kölyköknél ez a normális ha nem ezt tenné az lenne a baj mert az azt jelentené szorong az idegenektől. el fog múlni ne aggódj.
2009. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Akkor majd kinövi:D

2009. szept. 30. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen kutyi?
2009. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amstaff
2009. szept. 30. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes amit csinál, addig húzz bele a szocializálásába és hagyd hogy megszaglásszon/megismerjen minél több embert, még nem nő meg és nem kezdenek el tőle tartani. Az amstaffok 6-8 hónaposan még bőven nagyon érdeklődőek, utánafordulnak az embereknek, megszaglásszák őket, elengedve odamennek a többi kutyához, a sok hülye ember meg már félni fog tőle:D

Kb. 1 éves korára fogja kinőni, + - 1-2 hónap.

2009. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már most nagyon sok embert ismer, meg kutyákat nagy a család Párom és az én részemről is, meg kutyaoviba fog járni 1 hónap múlva, úgyhogy a szocializálva már most van:)


Arról meg hogy később félni fognak tőle...pont tegnap amikor sétáltattuk, találkoztunk egy kutyás nénivel, megakarta simogatni, hát rábólintottunk (persze ez kivételes alkalom volt), utána meg Párommal beszéltük, hogy pár hónap aztán eszükbe sem fog jutni, hogy megsimogassák, pedig nem azt kéne nézni, hogy hogy néz ki egy kutya, mert az egész a nevelésen múlik, csak nagyon sokan sajnos még nem fogták fel...:(

2009. szept. 30. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne félj, lesznek azért néhányan akik csodálni fogják és meg akarják majd simogatni de nem sokan, többen ki fognak majd kerülni az utcán de az csak előny:)


Ami a simogatást illeti, soha nem értettem mire ez a senki ne simogassa a kutyámat hozzáállás. Egy amstaff szocializációjához az is hozzátartozik, hogy leszögezzük, nem kell idegenkednie az utcán mozgó átlagembertől, ha idegenkedő, bizalmatlan a kutya az régen rossz, minimum szájkosár. De te tudod én se megsérteni nem akartalak se beleszólni csak gondoltam adok tanácsot mivel pitbullt nevelgetek.

2009. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!