Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik! Mit tegyek?

Kutyagazdik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyámat a nagyapám felszoktatta a kanapéra, és sehogy nem tudom leszoktatni... Már mindent megpróbáltam ami az eddigiek során bevállt (felküldöm oda és ott verem el-csak akkor bántom ha nagyon rossz, ne higyjetek rossz gazdinak mert imádom a kutyusom!!!!-, jó messze kapja az ételt és amellé rakok egy kényelmes pokrócot, stb.), de egyik sem hatotta meg, továbbra is a kanapémon terpeszkedik... Mit tegyek???
2013. máj. 11. 14:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó kis "szakembert" kérdeztél, vagy rohadtul rosszul fogtad fel! Lehet úgy értette, várd meg míg MAGÁTÓL, ÖNKÉNYESEN felmegy, NE TE hívd fel! Ha ilyet mond eg yállítólagaos szakember, eláshatja magát, jó mélyen.

Nekem sincs gondom egy jól irányzott pofonnal, kokival, de azt jól kell csinálni, különben csak rontasz a helyzeten!

2013. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!