Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak ezzel a kutyaval?

Julianna24 kérdése:

Mit csinaljak ezzel a kutyaval?

Figyelt kérdés
Nem reg haza koltoztunk a ferjem szuleihez,van itt egy husky rotweiler keverek kb.5 eves.A ferjem edesapja meghalt azota a kutya egy boxban van,az edesanyja es a huga nem torodott vele ,a kutya vad meg azt is megtamadna aki eteti.Egyszeruen nem tudom mit csinaljak nekem is van egy kis kutyam feltem ot is meg magunkat is,en nagyon sajnalom,de egyszeruen nem tudok mit tenni.Kuty iskolat ne irjatok,mert azt az anyosom nem tudja megfizetni.Ja egyebkent mostanaban mar surun kivan engedve a boxbol es megis ilyeneket csinal megoli a tyukokat is ha eleri oket.Koszi elore is a jo tanacsokat

2013. máj. 12. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen "azért van a menhely hogy beadd a kutyát ha már nem kell" dumát. Persze, azért van, azért működik a legtöbb háromszoros létszámmal...add be a kutyád ha nehéz vele bánni, az a legegyszerűbb, majd megoldja más, jellemző :S bocs az OFFért
2013. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!