Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az esti séta után adtok enni...

Az esti séta után adtok enni a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Séta után mennyi idöt kell várni, amíg megetetitek a kutyust??
2009. okt. 1. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szia én akkor már nem etetem.

igaz 10 körül van az utolsó séta.

2009. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én hat-hét óra körül viszem egy nagy sétára, csak azt hallottam legalább egy órát kell várni séta után és csak azután lehet etetni .. én kb fél óra után szoktam már etetni
2009. okt. 1. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha fél órára adsz neki enni csak kaja után ne mozgasd 1 óráig legalább.
2009. okt. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi kb. 18-20-ig sétálunk. Miután hazaérünk én vacsorázom, közben a kutya mellettem fekszik és szuszog. Olyan 20:30-21:00 között, mikor úgy látom, hogy mostmár lenyugodott, odaadom neki a vacsoráját, amit 2 perc alatt elpusztít és visszajön mellém aludni. Addig nem szoktam neki enni adni, amíg fel van pörögve.
2009. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem, a legjobb,ha esti séta,vagy futás után kicsit pihen a kutya 15-30 percet, aztán kap kaját .

jó,mert megdolgozott érte

jó,mert utánna nem olyan aktív.

kaja után komolyabb mozgatás nem javasolt ,csak 1-1,5 óra elmultával ( így elkerülhető lehet a gyomor csavarodása )

2009. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyémek csak este esznek, séta után, mielőtt lefekszem ami ugye változó. De a séta ha van akkor 6-8 körül.
2009. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!