Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pápán ki tart huskyt?

Pápán ki tart huskyt?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem ami tapasztalatokról szól:) nekem is az lesz kéne segítség mi jó annak a kutyának stb...már néztem googlén de szeretném ha olyan ember adna tanácsot akinek van köszönöm előre
2013. máj. 13. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem jó, akinek huskyja van, de nem Pápán?:D
2013. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de,persze:)köszi előre is :)

nekem 3hónap múlva meglesz de már nagyon várom:) :$ :)

2013. máj. 14. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Bocsi, hogy csak most válaszolok, nem nagyon voltam gépnél. 1. válaszoló vagyok megint.:)

Igazából mire lennél kiváncsi? Megvan már a kutyus?

Fontos nála a mozgásigény kielégitése, mivel elég sportos kutyák, de azért nem kell ettől megijedni, mert sokan túl komplikálják ezt az igényüket, egyáltalán nem annyira vészes a dolog.:) Én mindenképp ajánlom, hogy tanitsd meg a behivásra, mert igy ha van olyan hely, ahova elviheted és eltudod engedni akkor jól kirohangálhatja magát, én is ezt szoktam, szuper nézni, ahogy élvezik a szabadságot, mindkét kutyám jön hozzám első szóra, igy nincs gond a behivással, bár én erre különösebben nem is oktattam őket, nagyon jó a kapcsolatom a kutyáimmal szerencsére. Fontos, hogy következetesen neveld, szóval amit egyszer nem szabad, van egy szabály, azt ne engedd neki, mert elég egyszer megengedni.:)) De nem tudom mit mondhatnék, nagyon jó kutya vállhat belőlük, ha megkapják a kellő foglalkozást, persze ha nem, akkor el is lehet őket rontani és szökhetnek vagy az ember fejére nőnek könnyen. Nagyon okos kutyák, de megvan a maguk önállósága, makacssága.

Ha bármiben segitség kell nyugodtan irhatsz és segitek, ha tudok.:) Sok sikert a kutyushoz!

2013. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia hát nekem csak egy gondom van,hogy az udvar nem túl nagy viszont sétálni reggel este eltudnám vinni meg megfuttatni :) júliusban lesznek kiskutyák ismerősömbnek csak egyedül az udvar a probléma nem túl nagy az udvarunk és a kert meg nincs elválasztva ...de én nekem nem kell kisebb kutya meg másfajta kutya sem nekem husky kell csak nem tudom mivel lehetne megnevelni vagy hogyan hogy a kertet ne tegye tönkre mert a mozgását tudnám én biztosítani :) és tényleg nagyon szeretném imádom a huskykat <3
2013. máj. 25. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ásni általában akkor ásnak, ha unatkoznak, vagy nincs kielégitve a mozgásigényük és akkor iyg elszórakoztatják magukat. Nekünk is van elől itt egy kert, télen végig bemászkáltak meg oda jártak wc-ni is, de most mióta megvan művelve meg van benne vetemény csak párszor mentek be, akkor letiltottam és most már be sem mennek, vagy csak nagyon ritkán, ha nem éhes és elakarja ásni a kaját, akkor, de akkor is rászólunk. Szóval szerintem ez megoldható, vagyis hát ha nem unatkozik, van vele foglalkozva, akkor nem fogja felásni a kertet sem. Nekem még mikor unatkozik a papucsokat szokta elvinni, vagy faágakat hordozgat az ajtómba.:) Ezt akkor mikor suliba vagyok. Egyébként az udvar szerintem nem túl nagy gond, hogy kisebb. Szoktak bár rohangálni benne, de nem ez a minden, ha elviszed sétálni akkor nem lesz ebből gond.:)
2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!