Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem az állatokat...

Nagyon szeretem az állatokat és már nagyon régóta szeretnék egy kutyát de a szüleim nem engedik mit tegyek h megengedjék?

Figyelt kérdés
egy 1+2xfél szobás panelben lakunk és én egy beaglet szeretnék
2013. máj. 15. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom panelba nem kell kutya!Sokkal több gond van vele mint egy kertben tartottal!Inkább cicát,halat,nyuszit,tengerimalacot,hörcsögöt,amerikai fehérhasú sünit,kaméleont,...sok más állat van amit panelban lehet tartani.Igaz hogy kereszt tesómék is ott tartottak de sok gondvolt vele...mindig ha kikelett mennie akkor kaparta az ajtót és ez akkor volt rossz mikor nem voltak otthon.Tányérját napi 1x-2x ki kell mosni...stb.Azt írtad régóta szereted az állatokat...
2013. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Panelben tartani egy kutyát kínzás, főleg beaglet ami vadász kutya és sokkal több mozgás kell neki
2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel kivárni, hogy a szüleidnek megváltozzon a véleménye, vagy felnőtten önálló életet éljél.
2013. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 beagle van panelban....és még egy hasonló termetű és semmi bajuk, köszönik szépen.

az viszont igaz, hogy baromi nagy a mozgásigényük, suli mellett valószínű nem tudnád rendesen lemozgatni a kutyát és rombolna vagy üvöltene amíg nem vagytok otthon unalmában..

2013. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem vennék a gyerekemnek kutyát, ha én magam nem szeretnék.

Te még tanulsz, nem tudom mennyi idős vagy, de egy kutya kb. 15 évig él, addigra fősulira mész, elköltözöl, vélhetőleg először albiba, nem tudod megmondani, mi lesz veled, hol fogsz lakni, tudod-e majd vinni a kutyát...


Ha a szüleid nem akarnak kutyát nem ajánlom, hogy kibulizd magadnak.


egy beaglet amúgy én sem tartanék lakásban. Persze le lehet mozgatni, nem arról van szó, de én nem vagyok annyira aktív, hogy megtegyem. Inkább pincsi, pincser, tacskó, bichon, uszkár, bulldog...stb. való lakásba. Beagle inkább kertes házba bejárással ideális szerintem. Bár annak ellenére, hogy lakásban tartok kutyát, szerintem minden kutyának ez lenne az ideális...

2013. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM AJÁNLOM A BEAGLET !!! am. érvelj valami hatásossal !
2013. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!