Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyámmal tudnáto...

Mi történt a kutyámmal tudnátok valamit javasolni?

Figyelt kérdés
Először is,hogy milyen kutyáról van szó a mi husky-nk szülte(de nem teljesen fajtiszta husky mivel kisebb az eredetinél)az még titok,hogy milyen kutyával közösült mert mi úgy kaptuk és már akkor vemhes volt.Szóval lett 8 kölyök abból 2-nek olyan a szőrzete mint a juhászkutyának utánanéztem és,ahogy elnézem a svájci juhászkutya szőrzetére hasonlít erősen sőt nem csak szőrzet a feje is pont olyasmi.Szóval abból 1-et odaadtunk(a másik 6-ot is amelyiknek nem olyan a szőre)és a másikot megtartottuk.Na szóval arról a kutyáról van szó aki nagyon-nagyon hiperaktív lassan most júnis 1. lesz 1 éves de tegnap este nagyon furcsán viselkedett.Nem tudom mi történhetett vele de lassú volt nem csinált semmit olyan boldogtalanul állt,sokat pisilt,meg,hogyha odaakartam nyúlni simogatni akkor morrogott miközben ezt nem szokta csak akkor ha kajál.Gondoltam hasmenése van vagy valami és adtam neki egy ilyen dobozzal negyedliteres dobozból tejet hátha helyreállítsa a baját.Hát reggel lett most se változott sokat.De hogyha valamit odaadok pl kiflit vagy tejet megeszi/megissza.Annyit tudok,hogy mielőtt ez előjött azelőtt adtam volt neki sósvízben volt szallonát de azt az anyja is megette és semmi baja.Amúgy meg maga a kutya nagyon falánk mindent megeszik még a banánt is:D.Ja amúgy reggel adtam neki egy aspirint.Mit javasoltok vagy mit gondoltok mit csináljak vele?

2013. máj. 16. 13:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
úristen..szép történet..hát akkor lehet, meghal, de végül is lesz majd új, ha megint felcsináltatjátok a huskyt..a helyedben nem aggódnék, orvosra pénzt kiadni teljesen értelmetlen, én inkább cigit vennék belőle meg egy kis vodkát.
2013. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Romániában" élek én is. (amúgy Erdély, számomra az is Magyarország, de most nem ez a lényeg) Amint feltűnik, hogy a kutyám rosszul van, viszem orvoshoz. Legalább 4 doki van viszonylag közel, elég olcsó, de jó munkát végeznek. Tejet, gyógyszert nem kap a kutya, csak olyan ételt, amit ehet kutya.

Lehet, hogy egy aprócska falun laksz a világ végén, de attól még lehet szíved a kutyád sorsát illetően.


Remélem ha beteg vagy, nem falsz fel mindent, ami az utadba kerül

2013. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Anyumék nem nagyon ragaszkodnak ehhez csak annyit mondd "ohh annak nem lesz semmi baja"mondtam már hívjuk fel az orvost de nem kell mert semmi baja nincs.Pedig én fizetném saját pénzemből
2013. máj. 16. 17:30
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha te fizetnéd, akkor fogod magad felhívod az orvost, kimegy hozzátok ( ha ott van csak nem fogják a szüleid elküldeni), te pedig kifizeted. Ennyire egyszerű.
2013. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ha tudnák hívni,meg a száma sincs meg,de ahogy látom mostanra kicsit jobban van mostmár megint fut
2013. máj. 16. 18:46
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván az oltási könyv sincs, mert abban általában benne van az orvos elérhetősége, és nyilván internet sincs hogy rákeress.
2013. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Könyv van csak nem tudom,hogy hol anyum tudja és interneten a büdös életbe nem kapom meg ezt az állatorvost az tuti hivatalos oldal sincs se semmi
2013. máj. 16. 20:04
 18/23 A kérdező kommentje:
14 és fél órája,hogy beadtam az aspirint és még semmi baja sőt mostmár megint olyan mint azelőtt eszik mohó futkároz örülök,hogy így látom minthogy betegen
2013. máj. 16. 21:33
 19/23 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy teljesen jól van, még próbálkozz a dokival. Örülök, hogy nincs baja. Viszont nem értem, a szüleid hogy egyezhettek bele egy kutyába, amikor pont ők nem hagyják, hogy törődj vele.

Soha többé ne adj a kutyának emberi gyógyszert, és csak kutyatáppal/jutalomfalattal etesd!

2013. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én már mondtam nekik,mert a tudtom nélkül adta be míg suliba voltam miután elmentem suliba kb utána 8 fele mondtam neki,hogy nehogy adjon többet aspirint.Azt mondja az attól jött helyre lehetséges,hogy fájdalmát talán szüntette nem tudom de mondtam,hogy ne adjon többet amíg utána nem nézünk neten.
2013. máj. 16. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!