Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyámmal tudnáto...

Mi történt a kutyámmal tudnátok valamit javasolni?

Figyelt kérdés
Először is,hogy milyen kutyáról van szó a mi husky-nk szülte(de nem teljesen fajtiszta husky mivel kisebb az eredetinél)az még titok,hogy milyen kutyával közösült mert mi úgy kaptuk és már akkor vemhes volt.Szóval lett 8 kölyök abból 2-nek olyan a szőrzete mint a juhászkutyának utánanéztem és,ahogy elnézem a svájci juhászkutya szőrzetére hasonlít erősen sőt nem csak szőrzet a feje is pont olyasmi.Szóval abból 1-et odaadtunk(a másik 6-ot is amelyiknek nem olyan a szőre)és a másikot megtartottuk.Na szóval arról a kutyáról van szó aki nagyon-nagyon hiperaktív lassan most júnis 1. lesz 1 éves de tegnap este nagyon furcsán viselkedett.Nem tudom mi történhetett vele de lassú volt nem csinált semmit olyan boldogtalanul állt,sokat pisilt,meg,hogyha odaakartam nyúlni simogatni akkor morrogott miközben ezt nem szokta csak akkor ha kajál.Gondoltam hasmenése van vagy valami és adtam neki egy ilyen dobozzal negyedliteres dobozból tejet hátha helyreállítsa a baját.Hát reggel lett most se változott sokat.De hogyha valamit odaadok pl kiflit vagy tejet megeszi/megissza.Annyit tudok,hogy mielőtt ez előjött azelőtt adtam volt neki sósvízben volt szallonát de azt az anyja is megette és semmi baja.Amúgy meg maga a kutya nagyon falánk mindent megeszik még a banánt is:D.Ja amúgy reggel adtam neki egy aspirint.Mit javasoltok vagy mit gondoltok mit csináljak vele?

2013. máj. 16. 13:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
na már 31 és fél órája,hogy bekapta az aspirint és jól van mostmár nincsen veszély ugye?
2013. máj. 17. 13:37
 22/23 A kérdező kommentje:
Ma megint le volt törve folyt a nyála de hála Istennek belátták,hogy rosszul van és idehívták a dokit,adott 2 szurit,nem tudom azt mondta lehet adni neki saprosant neki hasfogónak.Mondta anyum h az aspirintől lehet vmi komoly baja?Annyit mondott hát az savas.Nem tudom a lényeg,hogy miután bekapta a szurikat látszott,hogy kezd jobban lenni közben elmentünk vhová nézelődni másik városba és mire hazajöttünk már vidám volt vettem kutyatápot úgy megette,hogy semmi sem maradt:DD
2013. máj. 18. 13:17
 23/23 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem mondani,hogy csak 10lejt kért a doki ami ft-ban 700ft körül van szóval 2 szuriért ennyit kellett csak fizetni
2013. máj. 18. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!