Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni Pásztor vagy Golden...

Berni Pásztor vagy Golden Retriever?

Figyelt kérdés

Testvéremmel azon vitatkozunk melyik lenne a jobb :)

Döntsetek ti? :)


2013. máj. 24. 14:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem se:))
2013. máj. 31. 21:27
 12/15 anonim válasza:
Nekem volt egy bernim,tavaly elpusztult.(akkor 8 éves volt)Most goldim van.(kan mindkettő) A goldi sokkal ugri-bugribb,de amíg ő szeret minden idegent,a berni nem bírta elviselni a férfi idegeneket(azt hitt róluk h. állatorvos).Mind akettőt tom ajánlani.Tom,hogy ezzel nemsokat segítek,de nem bírok köztük dönteni,mindkettőt ajánlom.
2013. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekünk most van 3 bernipásztor 2 lány 1 fiú, párszor már kiskutyák is voltak. Nagyon aranyosak, imádják a havat, nagyon barátkozósak. golden retriever a szomszédunknak volt, nagyon hűségesek és jó úszók. A BP szőre nagyon hullik, szerintem nem lakásba való. apropó lakásba tartanátok vagy udvaron?
2013. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 bayern26 ***** válasza:
Szerintem a berni pásztor volt nekunk ketto csak már az egyik eltávozott 10 és fél évet élt.Nagyon szeretni valo kutyusok.
2014. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 bayern26 ***** válasza:
Szerintem berni pásztort...nekem 2 is van és nagyon jók és okosak...itt van rgy oldal: [link]
2015. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!