Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz lenne ha a kutyák tudnának beszélni?

Figyelt kérdés
mármint rendesen beszélni mint egy ember ha szerintetek jó lenne miért és ha nem miért?!!! :)
2013. máj. 24. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne jó... a kutya ugat, a macska nyávog, az ember beszél, néha nyávog:D Ez így van jól.

Néhány esetben viszont jó lenne ha tudnának beszélni, pl. ha valami bajuk van el tudják mondani hol fáj, mi fáj, hogy érzik magukat stb.

De inkább csak ugassanak nyugodtan, ha elkezdenének beszélni észre sem vennénk és autót vezetnek és mi leszünk a "háziembereik".:D

2013. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég rossz lenne nekünk mert már rég kihaltunk volna. Ahhoz ugyanis, hogy beszéljen megfelelően nagy teljesítményű agy kell, ami feltételezi a nagy intelligenciát. Tehát kapnál egy emberhez hasonlóan okos, ám sokkal jobb testi adottságokkal rendelkező állatot, aki húsvő, te meg húsból vagy. A farkasok alaból megtámadhatnak embereket, most ezt képzeld el szuperokos farkassal.
2013. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Én szívesen elbeszélgetnék a kutyámmal, sőt más állatokkal is úgymint a Dr Doolitl. Nem biztos,hogy jól írtam a nevét.

Jó lenne ha tudnának beszélni. Szerintem.

2013. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, ha megmaradnának ugyan úgy kutyának, mint most. Ahogy előttem írták, olyan Dr. Doolittle-s formában igazán tetszene, mert megbeszélném vele a dolgokat, hogy mit szeret, hogy mit nem, hogyha trükköt tanulnánk, eltudnám neki magyarázni, hogy hogy csinálja, hogy jó legyen, ő is eltudná mondani, hogy szeret-e trükközni meg versenyekre járni:) Elmondhatná, hogy ha beteg, és fáj neki.

Elmondhatná, hogy gazdi, sz@r a kaja amit adsz, vegyél nekem marhahúst:D

Meg meglehetne vele beszélni mindent, szerintem tök jó lenne:)

2013. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háááát... ha tudnának beszélni, szerintem sok gazda első dolga lenne lenevelni a kutyát a beszédről.

Sokaknál látom, hogy a kutyának szinte egy önálló cselekedete nincs, hanem csak a parancsra/engedélyre vár, mint egy katona. Nem érzi ettől rosszul magát, szó se róla, de pl. az én kutyám simán figyelmeztet, ha úgy érzi, itt a vacsoraidő, míg más kutyák csak nyelnek nagyokat és reménykednek. Nem tudom, ennél egy "Uram, engedélyt kérek szólni, uram!" mennyivel lenne jobb.

És akkor még a sokmillió elhanyagolt kutyáról nem beszéltünk, akit valószínűleg legalábbis oldalba rúgnának, ha megjegyezné a gazdának, hogy egy napja üres a vizestálja.

2013. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az zsír lenne.:D Akkor el tudná mondani hogy ha beteg, mi fáj neki. De akkor is ha fél, nem szeretne játszani, sétálni...stb.
2013. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!