Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy 5 éves németjuhá...

Nekem van egy 5 éves németjuhász kutyusom. Tegnap vittem el állatorvoshoz, és azt mondta hogy örökletes gerincbetegsége van. Kétségbe vagyok esve, hogy mit tegyek, hogyan segítsek neki! Valaki találkozott már ezzel a betegséggel? Van rá gyógymód?

Figyelt kérdés
Kapott gyógyszereket, és mára már jobban lett, de nem az igazi. Mozgékony, és nagyon ügyes, értelmes kutya, Ő a mindenem, ketten élünk szeretetben, nem szeretném elveszíteni.

2013. máj. 26. 00:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem gondoltam még bele, hogy ez ilyen nehéz lesz, ha Vele történik valami!Összenőttünk, teljesen!Itt fekszik mellettem, mert ha itthon vagyok minden percet együtt töltünk, és az előbb nagyon elkezdett sírni!...hmm....átöleltem, és vele sírtam, mert nem tudom enyhíteni neki a fájdalmát, még nem is csinált ilyet, tegnap adtam az utolsó gyógyszert neki...azt hittem van még pár örömteli, fájdalom mentes hónapunk!!! :(
2013. máj. 30. 22:48
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem rinyálni kéne, hanem elvinni rendes kivizsgálásra, hátha még műtéttel korrigálható a dolog!

Aztán ha még jut rá időd te pedig látogass meg egy pszichológust...

Nem fér a fejembe... Mégis mit hittél?! A gyógyszer ilyen esetekben nem csodaszer. Nem fogja kijavítani a hibás gént, nem változtatja meg a DNS-t, nem teszi helyre a gerincet, csupán tüneti kezelés. A fájdalom egy jelzés, aminek oka van. Az, hogy ezt gyógyszerrel kikapcsoljuk csak félmegoldás. Már leírtuk milyen vizsgálatokra vidd el a kutyát, aztán ha azok megvoltak és azt mondják nincs mit tenni, akkor kérj még neki gyógyszert. De így ennek nincs értelme, még lehet, hogy meg lehetne menteni, de a szteroiddal tönkre vágjátok a belső szerveit is.

2013. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!