Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik módszer/könyv...

Ti melyik módszer/könyv alapján tanítjátok a kutyáitokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl Cesar Millan vagy Victoria Stilwell módszereire vagy pl Jan Fennel könyveire...
2013. máj. 26. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Saját módszer a legjobb próbáld a saját fejed után megtanítani őt!
2013. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
8 éve mikor megkaptam a kutyámat,próbáltam könyv alapján nevelni, hidd el az nem ér semmit. Magadtól és az ő segítségével kell megtanulnod a nyelvüket. Csak figyelni kell rájuk :)
2013. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én többet olvastam el, volt olyan ami nem is ilyen híres, és az összes alapján alakítottam ki magamban egy képet, ami szerint próbáltam nevelgetni több-kevesebb sikerrel.
2013. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én klikkerrel tanítom.
2013. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
57%
Saját módszer. A cesaré hasonlít az enyémhez.
2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tükör módszer, bár igazából szerintem ez nem módszer hanem szemlélet. Úgy alakítom a kapcsolatunkat, hogy az jó legyen nekem, a kutyámnak és a környezetünknek is. Tanítani meg klikkerrel szoktam értelmetlen, de mindkettőnknek élvezetes trükkökre.
2013. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pozitív megerősítés, Victoria Stilwell :)
2013. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dr. Kováts Zsolt Kutyaiskola című könyve alapján. Tudom, hogy vannak benne elavult dolgok, de az én kutyámhoz, természetemhez ez a szemléletmód passzol a legjobban.
2013. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pozitív megerősítés egy kis anyai szigorral kombinálva.
2013. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Saját + a trénerem által javasolt megoldások (leginkább az ami a kutyának bejön: némi Peter Scherk, Mia Skogster meg sok saját tapasztalat), 98% pozitív megerősítés és klikkeres képzés és kb 2% negatív visszaerősítés.
2013. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!