Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim már megunták a...

A kutyáim már megunták a sonkát, mivel próbálkozzak csire vagy pulykamell? Filézett legyen vagy ez nem fontos? 3évesek.

Figyelt kérdés
mindig sonkát kaptak vagy halat, többnyire valami halfilé, megsütve, óvatosan fűszerezve, de a sonkát már nem eszik, még a picket sem. A halat igen de már abból is csak a frisset, a mirelitet nem. Most a csirke vagy pulyka mellel próbálkoznék, ötletek?

2013. máj. 28. 13:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... Erre mást nem is tudok mondani.:D
2013. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az egyiknek volt a táppal balesete, kiskorában így azt nem is adnék neki, a másiknak meg nem akarok mást adni.


A gúnyolódóknak pedig: az enyhén fűszerezve azt jelenti hogy csak hogy éppen egy kis íze legyen, kis só, vagy pác. Nem szoktam nyers húst adni nekik. Természetesen nem csak ezt kapják, főleg főzök sütök nekik, házikoszt, de úgy hogy azzal mindent megkapjanak. Az aszpikos kutyakonzerv nekem gusztustalan, lehet furcsa de nem tudnám azt adni nekik. Erre most megint jönnek majd a lenéző kommentek. Nyugodtan, itt el lehet bújni senki nem tudja hogy ki kicsoda, így könnyű mindenfélét írkálni.

2013. máj. 28. 19:15
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
amúgy nem az a probléma hogy a kutya sonkát meg halat eszik.. mert nekünk a pincsi is hasonlókon él csak kap mellé kiegészítőket.
2013. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az a gond hogy sonkát meg halar kapnak, hanem az hogy túlzásba estél. A kutyáid válogatnak és kezdenek elfogyni a lehetőségek. Én sem adok nekik konzervet, de azért nem mert nem éri meg az árát. Talán nem ártana ha néha tartanál nekik egy-egy koplalós napot hid el utánna sokkal szivesebben enék meg amit kapnak. A másik hogy valóban hiányoznak dolgok vitamínok, ásványi anygok, stb az élelmezésükböl ami súlyos hiánybetegségekhez vezethet. A gúnyolódásról meg csak annyit hogy szerintem sok embernek nem jut minden nap az asztalára sonka, meg hal talán erre nemgondoltál.
2013. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
A te kutyáid többet, és sokkal jobb kajákat esznek, mint én az egyetemi éveim alatt! Igaz az se most volt, de nem tartod kicsit furcsának, hogy a legtöbb ember nem engedheti meg magának a halfilét, meg a mindennapos csirkemell falatkákat, míg a te kutyáid már ezekre is ráuntak? Fekete kaviárt próbáltad már? Vagy a madeirai halspecialitást, az espada-t? Ha pedig meguntad, hogy tök fölöslegesen költessz olyan kajákra, amik a legkevesebb ásványi anyagot tartalmazzák a kutyád számára, akkor kipróbálhatnád azt amivel a kisemberek is etetnek. Nem tudom, milyen baleset lehetett, ami a táppal megesett, de a pulykamellbe ugyanúgy beledögölhet a kutya, ha elfelejti megrágni, és cigányútra megy az egész...
2013. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Adjál neki csirke farhátat főtt rizzsel összekeverve, meg csirke nyakat is adhatsz, vagy fejet. Ha akarsz akkor párolj hozzá sárgarépát is azt nyomd össze. Megszórhatod a tetejét táppal is.
2013. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem is ízesítsd az alap húst mindig másféle főtt zöldséggel, rizzsel, tejföllel, joghurttal, tojással, reszelt sajttal. zöldfűszerek mehetnek, de csak só és bors nélkül. Én ezt szoktam csinálni. Amikor én főzök a kutyáimnak, akkor a fenti köretek mellé apróra vágott csirkemellett vagy tonhalkonzervet szoktam nekik adni, illetve nagyon szeretik a mi húslevesünkben főtt húst, csonttal (marhahús).
2013. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Dakota11 válasza:
55%

Szerintem probáld ki a száraz kutyatápot.En a Happy Dog ot etetem imádja a kutya es nagyon jo formában van.Neki ez a kenyeztetes . :)

A kommenteseknek:Nem hiszem,hogy azt kene leszolni,aki torodik a kutyájával,hanem azt aki ehezteti!

2013. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%

Az én kutyámnak ha harmadszorra is ugyanazt adom nem eszi meg mert unja. Javasolnám vegyél nekik minőségi tápot nem kell sokat 1-2 kiló bőven elég előszőr. Az egyik étkezése legyen táp a másik meg legyen rendes étel persze ne csak sonkát adj nekik. Az én kutyám imádja a csirkét én csak javasolni tudom még a bőrkét is olyan izletessen eszi. :)

Ez a tápos dolog csak egy javaslat mivel sok olyan dolog van benne ami kell a kutya szervezetének és így a legkönyebb bevinnie. Viszont ahogy valaki már írta is ha nincs táp akkor rizs, zöldség, hús mert a csak sokna tényleg hiánybetegségeket okoz.

2013. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!