Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Attol hogy még egy másik...

Attol hogy még egy másik családtaggal alszik, nem velem attól még én vagyok a falkavezér?

Figyelt kérdés
anyuval alszik és őt követi (kaja miatt sztem), de engem is szeret és csak rám hallgat.
2013. máj. 28. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy te vagy a falkavezér? Első hivásnál bejön, figyel rád, ha munka van... nem tojik a fejedre.

Le tudod tiltani dolgokról.


Miért nem te eteted a kutyád??? Sokkal jobb a kapcsolat ilyenkor.. illetve a falkavazér szeri a kaját és osztja ki...

2013. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem múltkor ITT ezen az oldalon azt mondta mindenki, hogy tökmindegy ki adja a kaját ne azon problémázzak. egyébként meg leírtam hogy csak rám hallgat elolvastad?! de nem velem alszik hanem anyu mellett az ágyában és lépten nyomon követi. a kaját meg én teszem elé és nem kapja meg egyből, hanem leteszem, letérdelek a földre és amíg nem mondom hogy egyél addig nem vesz belőle...
2013. máj. 28. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
És te hallatsz mindenféle jöttmentre, aki tanácsokat osztogat?
2013. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írod, hogy te teszed elé a kaját... akkor anyád mit csinál? Nasiztatja? Vagy mi?

És letiltottam a családtagjaimat, csak ÉN etethetem a kutyám. Nasit se! A falkavezér adja a kaját, ő biztosítja az élelmet. Lásd. farkasok.

Rád hallgat... első szóra? Minden esetben?

2013. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy valóban is legyen a kérdésre válaszolva:


a kutya szeret a párom popójába lenni, ha pedig velünk van az unokaöccse akkor egy lépést nem tud tenni a gyerek anélkül hogy a kutya ne lenne vele. mégis, a kutya az egész családból csak rám hallgat. hogy miért is van ez? az én véleményem szerint nem bízik a többi családtagban hogy meg tudják védeni magukat. vagy valami ilyesmi. esetleg ha még nasiztatva van akkor azért.


szóval ez nem jelent semmit mert a másik fenekébe van. nem ő lesz a vezér. nálunk a páromra pl. fele-fele arányban hallgat, az unokaöccsre pedig jóformán ünnepnapokon.

2013. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!