Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért számyt ennyire az...

Miért számyt ennyire az embereknek, hogy kölyköt fogadjanak örökbe? (lent)

Figyelt kérdés
Persze jobban ragaszkodik majd hozzás és te tanítod,veled nő fel,stb., de szerintem egy menhelyi kutya akár 4hónapos akr 6 éves,ha örökbe fogadod és szeretettel viseled gondját még jobban ragaszkodik mint egy kölyök és még hálásabb.Ez persze személyes vélemény,de érdekel a tiétek is! Vélemény?

2013. máj. 30. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tévhit, amit én fogadtam be az állandóan a sarkamban volt, míg amit kölyök korától neveltem nem kötődött annyira hozzám
2013. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Valletta ***** válasza:
100%

Azért, mert tévhit. :)

A kutyák a pillanatnak élnek. Persze vannak emlékeik, jók és rosszak és ezek az emlékek adott szituációban adott reakciókat válthatnak ki (pl. atomjámbor retriever gyilkos indulattal esik neki a lovaskocsis cigánynak), de nem rágódnak a múlton, nem gondolnak arra, hogy jajj, milyen rossz volt nekem évekig láncon, kenyéren és vízen, most meg a seggem is ki van nyalva, ezért soha de soha nem fogom elhagyni a gazdámat. Nem. Egy átlag kutya két nap alatt megszokja az új környezetét, egy hét után ugyan olyan kucsorgós, gazdáját semmibe vevő, akaratos kis jószággá változhat, mint amelyik Versace kiskabátban, libamájat habzsolva nőtt fel. Minden a gazdán múlik, a kutya az csak kutya. Ha mindent megenged neki a gazdi, csak mert szegény ezelőtt láncon, kenyéren és vízen élt, pár nap után a legnagyobb természetességgel fogja kikövetelni magának ezeket a dolgokat.

2013. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!