Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet a kutyákkal szemben?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy kóbor kutyát egyből pánikolok. Alig várom hogy kutyám lehessen de előre félek, hogy félni fogok tőle. Egyszer harapott meg kutya egy puli de érdekes ezt a fajtát szeretem legjobban. Van egy ismerősömnek két pulija is és tőlük se félek sokat jétszok velük, de ha már rám ugrik az egyik vagy ugat akkor megijedek. Nagyon szeretem a kutyákat, vágyom is kutyákra (se időm se helyem se pénzem kutyatartásra még, diákként) de mégis valahol félek is tőlük. Hogy tudom leküzdeni ezt, hogy mire oda kerülök ne féljek a kutyától?
2013. jún. 2. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Merre laksz? hátha mégis tudunk a környéken kutyasulit :)
2013. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kb 30km re van a legközelebbi de körülményes eljutni, szóval nincs messze de ahhoz vagy 2-3 óra utazás kell...
2013. jún. 2. 22:01
 13/13 anonim válasza:

Kezd fiatalabb, kolyok kutyákkal! Biztosan van ismeros, aki mostanában vett/kutyájának szuletett. Meg fogod szokni, mert egy kiskutya nagyon játékos, folton rád ugrál majd, de annyira kicsi, hogy nem fogsz félni tole. Nagyjából megszokhatod a kicsi ''kézrágcsálást'' is, plusz ugatás kialakulásánál is jelen vagy.

Sok sikert ;)

2013. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!