Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Iartalanítás után 11 nappal...

Iartalanítás után 11 nappal szerinetek normális, hogy a Kan tcskó kutyusomnak feldagad a herezacsija?

Figyelt kérdés
Felhívtam az orvosokat, ugyan is két orvosnál is voltunk már utána, és azt mondták, hogy ez még normális, ha csak nincs külső jele, pl vérzés. Tegnap este kamilláztam neki, fellazította a sebet és sok válladák kijött neki! Szerintetek aggódjak? Akinek ebben tapasztalata volt már, segítsen!

#ivartalanítás #kan kutya #duzzadt herezacskó
2013. jún. 4. 09:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Na végül két orvoshoz is eljutottunk, és azt mondták semmi probléma, én túlzok, sőt azt mondták, hogy remekül végezte a doki a munkát, nagyon szépen gyógyul neki, az pedig, hogy az a savós valami jön neki, nem probléma, anibiotikum sem kell. Viszont, ez a doki, aki mindenki kecvence itt, azt mondta, hogy lehet kamillázni, de hagyjam csak, nem lesz semmi baja, a kutyusnak, mivel nagyon szépen gyógyul neki!!
2013. jún. 4. 19:37
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, örülök neki:-)
2013. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!