Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem igazik a képek?...

Ugye nem igazik a képek? Vigyázz, sokkoló! :. (

Figyelt kérdés

Találtam két képet, az elsőn még úgy tünt, fake, talán valami sertéshúshoz van odarakva a kutya mintha ő maga lenne az, meg a csaj is vigyorog szóval tuti nem igazi. De a másodiknál már nem volt ez ennyire egyértelmű :( bocsánat nem akarok senkit lesokkolni, akinek gyenge az idegzete az ne nézze meg! Csak valaki mondja meg hogy ugye valami trükk, nem igazi!!


[link]

[link]


2009. okt. 8. 10:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!! Ez döbbenetes! Hát...szerintem ez nem vicc. Vagy ha az, akkor nagyon jól megcsinálták. Mármint, olyan eredetinek tűnik.
2009. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Beteg emberek mindig is voltak és mindig is lesznek... ettöl függetlenül szerintem nem igazi , föleg megnézed hogy ott van a képen a link ahonnan van a kép valami netszar.com -.-' nc. na mind1 ugyse igazi
2009. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú. Hát nekem igazinak tűnt. Elképesztő.....
2009. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az első sem tűnik trükknek. Szegény kutya borzasztó hogy ilyen emberek vannak!
2009. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanmár...annyi olyan program van amivel ilyen képeket lehet átalakitani... még egy 10 éves gyökér is megtudja csinálni, lefogadom hogy kb ezt is egy ilyen ember csinálta.
2009. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Az emberiség megérett egy kipusztulásra.:(((((
2009. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Igen... azért mert vannak beteg emberek , még nem az összes ember beteg.
2009. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Megkerestem a többi képet a napiszaron. Hát tuti nem kamu. [link] Remélem, hogy a csak is erre a sorsra fog jutni és elkapja valami elmebeteg és kibelezi......
2009. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

*sohajt*

A kepek igaziak. A csaj korlatozottan idiota, a kutya a boncolas/szetszedes elott mar reg gazolas aldozata volt.

Mint ez kiderul egy konnyed google kereses utan.

2009. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint nem igazik a képek, bár nem értek annyira ehhez. Ha pedig igazi képek, akkor ez az állat már elpusztult (legalábbis remélem). Nem szép dolog, de gondoljatok arra, hogy ilyet nem csinál meg ember. Vagyis aki ezt tenné, az nem ember.


Másik variáció: állatorvos tanoncok preparátumai...

2009. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!