Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem igazik a képek?...

Ugye nem igazik a képek? Vigyázz, sokkoló! :. (

Figyelt kérdés

Találtam két képet, az elsőn még úgy tünt, fake, talán valami sertéshúshoz van odarakva a kutya mintha ő maga lenne az, meg a csaj is vigyorog szóval tuti nem igazi. De a másodiknál már nem volt ez ennyire egyértelmű :( bocsánat nem akarok senkit lesokkolni, akinek gyenge az idegzete az ne nézze meg! Csak valaki mondja meg hogy ugye valami trükk, nem igazi!!


[link]

[link]


2009. okt. 8. 10:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ha állatorvosnak tanul akkor pláne szégyen ilyen képen szerepelni, hiszen egy orvosnak kellene csak igazán tisztelnie az életet!


Mit várjon az ember a világtól ha egy leendő orvos ilyen erkölcsi szintem mozog! Szégyen!!!!!

2009. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
a hír sajnos igaz.... [link]
2009. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ez nem az állatok szeretete és tisztelete. Állatorvosnak tanul, hát remélem tőböl lerohad mind a két keze, még mielőtt valóban orvos lesz.

Egy igazi állatorvosnak eszébe nem jutna otthon boncolni csak úgy!! És amiben biztos vagyok, hogy egy jó érzésű ember, aki valóban szereti az állatokat semmiképp nem vigyorog így közben, nem élvezi és nem turkál nyakig véresen boldogan egy halott állatban a saját otthonában. Beteg idióta pics@!!

Én biológus vagyok, mi is boncoltunk az egyetemen mindenféle állatot, emlősök közül csak patkányt. De én utáltam, sajnáltam őket, még a gilisztát, a kagylót, meg a békát is. Eszembe nem jutott volna vigyorogva fotóztatni magam velük!!

2009. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 kiss1999 válasza:
Szegény kutyával ezt tenni még ha boncolás előtt halott is volt akkor sem csinálhatja ezt szegény állat testével. Szerintem és remélem is, hogy életfogytiglant kap.
2010. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
hát nem tűnik kamunak.de nagyon remélem hogy az csak valami bábu.kissé lesokkolt és én az ilyenen megis tudok könnyezni.hisz olyan aranyos pofija wan
2010. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!