Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem igazik a képek?...

Ugye nem igazik a képek? Vigyázz, sokkoló! :. (

Figyelt kérdés

Találtam két képet, az elsőn még úgy tünt, fake, talán valami sertéshúshoz van odarakva a kutya mintha ő maga lenne az, meg a csaj is vigyorog szóval tuti nem igazi. De a másodiknál már nem volt ez ennyire egyértelmű :( bocsánat nem akarok senkit lesokkolni, akinek gyenge az idegzete az ne nézze meg! Csak valaki mondja meg hogy ugye valami trükk, nem igazi!!


[link]

[link]


2009. okt. 8. 10:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nos én is arra gpndoltam, hogy frissen végzett boncnok vagy épp elsős hallgatók csinálták ezt. Mondjuk a csaj eltakarhatta volna az arcát, tuti lesz még belőle problémája.
2009. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon beteg!!!! Még ha már halott is volt az a szerencsétlen kutya akkor is ilyet hogy tehet valaki??? És ilyen jó kedvvel??? Nem hinném hogy állatorvos, az a fiatal lány aki állatorvosnak készül ilyen boncolást csak csak kényszerből és nem ilyen élvezettel csinálna...
2009. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos vagy orvos hallgatók csinálták, és voltak belőle problémák.

Kb fél éve benne is volt a hírekben.

2009. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
63%
volt pont kutyával szembe féle kép vagy nagyon ki volt beleszva csaj,is volt izsonyo,asszem Blikk.hu-n láttam tavaly asszem nem tudom,vagy nem kamu BORZZALOM:(amikor +láttam a képet mondtam 1-2csunya szót ilyan hülyük emberek vannak
2009. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
96%
A kép szerintem igaz, de a csaj agyilag nem komplett az biztos. Ha orvosnak készülne sem értem, hogy miért a lakásban kell boncolni, mert ugye ez nem egy boncterem. Remélem - vigyor miatt az arcán- , hogy nincs saját állata. Ha találkoznék vele később, mint állatorvos, biztosan nem bíznám rá az enyém gyógyítását.
2009. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%

nem érdekel h boncol...de ne ilyen nyilvánosan. És még vigyorog is mellette. Ez abszurd! Én pert akasztanék a nyakába az tuti. Ezekután ki hiszi el h az a kutyust tényleg az autó ütötte el, nem pedig ő ölte meg?

Az ilyen emberrel....nem is tudom h mit tennék.

2009. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igazi!Biztos bonctanok készítették a képet,de azért internetre feltenni!És ott vigyorogni!Az első képen is látszik hogy igazi...Szerintem!
2009. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha megnézzük hogy fóliával leterítették a padlót... szerinetm a kutya már el volt pusztulva, a lány a társával aki fényképeszte valószínüleg az állatorvosi vizsgára készültek!

A levágott állat mellkasa, lábai, csontjai, izomzata, hasüreg nagysága anatómiailag teljesn korrektek egy kutyáéhoz!

2009. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

akár elgázolták előtte a kutyát,akár nem,ilyet épeszű jóérzésű ember NEM CSINÁL!!!úgy jelenteném fel őket hogy...


egy ország embereiről az adja a legjobb képet,ahogy az állatokkal bánik...ezen el lehet gondolkodni.és itt most nem csak erről s borzalomról beszélek

2009. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%

szerintem igazi,nagyon durva,

!!!!!!!!!

2009. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!