Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6hetes boxer kutyam van,...

6hetes boxer kutyam van, eddig egy oltast kapott, jovoheten kapja a kovetkezot. Addig amig nem kapja meg levihetem setalni?

Figyelt kérdés
Temeszetesen minden mas kutyat elkerulok es nem erintkezne kozvetlenul mas allattal sem,de egy lakasban van es nem leszetnek meg egy hetet varni mivel ennek a hatalmas mozgazigenyu kutyanak szuksege van rendes mozgasra,meg 6hetesen is.Szoval mennyire lenne ez veszelyes a kicsire? Tobb embert megkerdeztem,allatorvossal sajnos nem tudtam meg konzultalni es gondoltam itt is rakerdezek,de nekem 10bol 8an azt mondtak hogy ok is levittek ilyenkorban a kutyajukat es semmi bajuk nem lett. Mit gondltok?

2013. jún. 7. 09:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,ki birom ezt a par hetet. :) csak egeszseges legyen.
2013. jún. 7. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!