Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutya, mitől lehet?

Agresszív kutya, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 9 éves puli keverékem, tegnap szóltam neki, nem jött ki a házából, beszéltem hozzá, benyúltam a házába h megsimogassam, de morogva belekapott a kezembe. Megsértettem a személyes terét, ezért volt? Vagy valami más oka van, féljek tőle?? Mindig is önfejű volt és akaratos, de nem jellemezte agresszió. Köszi

2013. jún. 10. 12:16
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
nekem világ életemben csak puli kutyám volt, és ha nagyon idősek akkor mindegy, hogy mennyire bántál bánsz vele jól egy idő után meghülyül szó szerint de nálam csak a kan kutyák csinálták ezt. Azok kb 9-10 éves koruk után csináltak ilyet velem is a szukák azok nem. Nekem ez a saját tapasztalatom vitát nyitni nem óhajtok senkivel se...
2013. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!