Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutya bosszúból,...

Szerintetek a kutya bosszúból, sztrájkból pisil az ágyba?

Figyelt kérdés

5 hónapos kutyulink, sokszor bevizel az àgyba, de csak akkor, ha egyikünk vagy épp mindkettőnk magàra hagyja akàr csak pàr percre. Az az érzésünk, hogy ezt bosszùból csinalja. (még nem szobatiszta-> normàlis ez egy 5 hónapos kölyöknél?)


A màsik kérdésem pedig az lenne, hogy miért hemperegnek, ha a földön megéreznek egy (gondolom szàmukra kedves vagy jó) illatot?



2013. jún. 11. 22:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocs, nem a 3. Hozzaszolonak szolt... Hanem a 2-nak. Csak elneztem az idot
2013. jún. 12. 22:51
 12/15 anonim válasza:
szerintem jah nekemis csinált ijen rászoltam mert bepisilt erre oda mega y az ágyra (az én hejemre) és oda csinált
2013. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gond még mindíg azt hiszed a kutya ember és bosszúszomjas valamint emberi érzésekkel ruházod fel.A volt osztálytársadat sem azért harapta meg a kutya amiért évekkel ezelőtt leköpte, hanem azért mert érzete a rossz energiáját, kisugárzását és valószínű utálja az állatokat ezért tette.Ő a falkavezér nem te, nincs itt semmi bosszú, ha ezt nem veszed tudomásul továbba is befog pisli és egyéb rossz szokásai is lesznek.Nézzél egy kis Cesar Millant!
2013. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sajnos , a bosszú , és a sztrájk ,meg a többi magadnak bebeszélt ,és ezekre igazolást is váró dolgok, a te elméd szüleményei. a kutyád egyszerűen teszi amit kell, jelen esetben akármit, hiszen sem tőled,sem mástól nem kap irányítást,és megfelelő szocializálást .

sőt, kezd erős "szeparációs szorongás" nevű ismert és sűrűn előforduló kutyaproblémára hasonlítani.

csak símán nevelni kellene!

2013. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Emberek... :D


A kutya nevelve van... Mar nem pisil, sot szobasztiszta is lett

2013. jún. 15. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!