Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy álltok a vedléssel?

Ti hogy álltok a vedléssel?

Figyelt kérdés
Mert nekem az egyik,a hosszu szőrü kutyámnak már nagyjábol megvolt,viszont a rövid szőrűeknek még mindig rettenetesen hullik,nem győzöm furminátorozni őket.

2013. jún. 12. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Vásárolj neki sörélesztőt. Ha azt eteted vele, akkor gyorsabban átmegy rajta a vedlés.
2013. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
Roti-nj keverék kutyámat kb. két hete 3-szor alaposan kifurmináltam, sok szőr jött ki belőle...de a hátán az elvileg fekete szőr vörös volt, és most még vörösebb :O A fenekén meg drótkefeszerű a tapintása :( úgyhogy most inkább abba hagytam a szőrtelenítést, bár ma reggel a konyhában rohadt sok szőrt láttam :O Mondjuk napi szinten úszik, és ahogy javul az idő, egyre többet. Most 5 napig nem lesz úszás, mert Scalibort kapott, meglátom, mennyit vedlik még
2013. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Alexandra! Nyugodtan kefélheted tovább!


Szilvi! Ádáznak is "drótos" a seggén a szőr, a két "farpofáján". Mondjuk neki gyárilag ilyen :) Néemtjuci hosszú, de roti keménységű szőr.


De h válaszoljak a kérdésre is. Hogy állok a vedléssel? Térdig szőrben :D

És igazi "szaki" révén - tudjátok, a villanszerelő vezetékei szarok, az autószerelője kocsija rossz - az én kutyám nincs furmizva, mert lusta vagyok hozzá :D

2013. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Oks, köszi :D

Akkor holnap nekiesek újra :D


Most ajánlottak egy másik kefét is, KONG kefe, nevéhez hűen nem olcsó :D

Őszre beszerzek egyet a furmi mellé :)

http://www.youtube.com/watch?v=2gCG5vxHau4

2013. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az enyémnek is ömlik a szőre. A doki mondott valami jó vitamint, de elfelejtettem a nevét. Majd újból megkérdezem.

Minden nap kefélem és mégis te van szőrrel a linóleum.

2013. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sörélesztő :)


Vagy porszívózd ki, mint mi Joeyt :D


[link]

2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Na, most este nekiestem furmival, másfél órás úsztatás után :D Csak a nyakából ÖMLÖTT a szőr :O

Úgyhogy most nem lesz úsztatás hétfő estig, mert Scalibort kapott...kopasztás lesz :D

2013. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!