Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam veszelyben van a...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

A kutyam veszelyben van a macskaktol?

Figyelt kérdés
Van 1 25kg-os fel meter magas zomok alkatu kutyam es szoktam vinni setaltatni es nalunk nagyon elszaporodtak a macskak es ha eleresztem a kutyamat akkor neha talal macskat is sajnos es felek hogy osszekapnak.Szerintetek ki gyozne??Aggodjak a kutyamert??Amugy a macskakat nemkell felteni mertha csak az utra kimegyek mar latok 20-at es tenyleg nagyon elszaporodtak.

2013. jún. 14. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccből kérdezed? Hogy kéne már féltened egy 25 kg-os ebet pár macskától? Macskákat féltsd, egy pillanat alatt összeroppantja őket. Cicek meg nem támadnak csapatostól, és ők félnek a kutyáktól, mert nem hülyék, tudják, ők a gyengébbek.
2013. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem 1,25 kg-ra gondold. nem lesz semmi baja. vigyél magaddal egy botot vagy apró kavicsokat és ha ott vannak a macskák lökj feléjük (ne rájuk) egy botot vagy kavicsot
2013. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na, most akkor hány kilós is az eb? 1,25 túl kevés, macskában is, nemhogy kutyában. :)
2013. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
20-25kg vadaszkutya kb. pitbull-ra hasonlit csak a szine mas es nagyon picit keskenyebb pofaval.ha kell kepet is mutatok rola.Amugy egyszer osszekapott mar macskaval es az orranal verzett meg a szeme alatt is de a macskarol nemdudok semmit.Azthiszem a fogai is véresek voltak picit.
2013. jún. 14. 20:25
 5/13 A kérdező kommentje:
[link] ez pontt olyan mintt az enyem...minttha az enyem lenne.Ha a kepen nem is lattszik de 40-50 cm magas es megvan 25kg is
2013. jún. 14. 20:27
 6/13 A kérdező kommentje:
[link] ez ugyan az csak tobb kep a kutyarol mert az elso linkben nem mindeggyik ugyan az a fajta.Bocsi hogy Szlovakul van decsak igy talaltam meg.
2013. jún. 14. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Na, ezt a kutyát ne féltsd a macskáktól!! Mert szerinted mitől lett véres a foga? Kinyírta a szegény cicet! :((

Sétáltasd a "vadállatot", és ne engedd a macskák közelébe.

Nem a véreb miatt, a macsekok érdekében!

2013. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Harciasabb macska azért szép kis kárt tud tenni a kutya pofájában, szemében. Jobban járnál, ha megtanítanád a macskák kikerülésére.
2013. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
ó na ne nevettess! Ez a kutya végigmegy a macskák között, ha a kutya nem beszari, akkor tudja őket nyírni. Az már más, ha a kutya félve szalad el a cicáktól. Fu nekem staffordom van, eleinte félt a cicáktól, mígnem egyszer pofán karmolta egy macska az állatorvosnál. Na azóta piszkosul kergeti űzi őket, nagyon beindul rájuk. Amúgy nehogy már a macska odarohanjon a kutyához, ha sétáltok. a macska elfelé szokott menni, nem menni bele az esetleges veszélybe
2013. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ennek a vadaszkutyanak mivel sok mozgasra van szuksege , ezert engedem el es minttmar mondtam itt mindenhol csak a macska van.egyszer a mezo kellos kozepen egy kis uregbol kiugrott a macska a kutyam utana rohant es utol is erte eleharapott a hataba.a macska egy fa ala bement de nem ment fel ra.a kutyam csak allt vele szemben de nemcsinalt semmit de neha megprobalta elkapin de a macska vedekezett.ekkor szerezte az orranal a sebet . a macska felugrott a fara de a kutyam elkapta a labat es probalta lehuzni de odacsaptam kicsit a kutyamnak mertt nemakartam hogy megolje.de tegnap voltam akkor meg az tortent hogy bement a buzaba a kutyam es kergetett valamit akkor mar mondtam magamban hogy ebbol baj lesz.fel ora mulva a kutyam elojott veres orral ismet de a macskat nemlattam sehol.Nemmondom hogy a macska MEGOLNE a kutyat peldaul egy 1v1 meccsben de tudna fadalmat okozni a kutyanak de nem akkorat hogy a kutya netudjon harcolni tovabb.A kutyanak viszont eleg egy jo harapas es a macskanak lottek.
2013. jún. 14. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!