Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam veszelyben van a...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

A kutyam veszelyben van a macskaktol?

Figyelt kérdés
Van 1 25kg-os fel meter magas zomok alkatu kutyam es szoktam vinni setaltatni es nalunk nagyon elszaporodtak a macskak es ha eleresztem a kutyamat akkor neha talal macskat is sajnos es felek hogy osszekapnak.Szerintetek ki gyozne??Aggodjak a kutyamert??Amugy a macskakat nemkell felteni mertha csak az utra kimegyek mar latok 20-at es tenyleg nagyon elszaporodtak.

2013. jún. 14. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy velem van a gond és én csinálom rosszúl de én megtanítottam neki hogy nem kergethet macskát. Pedig nagyon szeretné. Mivel azt sem akartam hogy kikaparják a szemét és azt sem hogy a macseknek legyen baja következetesen tiltottam a dolgot. Ma már elég ha csak anyit mondok, nem és azonnal megáll. Persze dolgoztunk rajta keményen de sikreült. Ez is egy megoldás. Egyébként agár keverék.
2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy merült fel egy fél méteres kutyánál az 1,25 kiló :D Tiltsd le a kutyát a macskákról és akkor a macskák is megússzák és a kutya sem szerez felesleges sérüléseket. A macska meg nem fog támadni, hacsak nem nőstény és épp kölykei vannak, de amúgy meglapul vagy elszalad, összefogni meg nem fognak a kutyád ellen, ők nem hisznek abban, hogy a sok lúd disznót győz :)
2013. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hat ezt a kutyat SZINTE LEHETETLEN mar megtanitani mindenre mert nagyon makacs egy kutya olyan mintt egy gyerek.osztonosen uzi a vadakat merthat erre volt kitanitva vadaszatokon hajtsa a disznokat es attol felek ha letiltom a macskakrol akkor milyen befojassal lesz ra a vadaszat.amugymeg VAN 1 25kg azt jelenti hogy VAN EGY 25kg. :)
2013. jún. 15. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!