Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet tanítani a...

Hogyan lehet tanítani a kutyát arra, hogy parancsszóra vicsorogjon/morogjon?


2013. jún. 16. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond neki így:


"KÓFIC! Mosolyogj!"

2013. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

több, mint valószínű, hogy klikkerrel.

Én is azzal tanítottam meg az enyémet arra, hogy parancsra kinyújtsa a nyelvét

2013. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, az odaáig rendben is van, hogy klikkerrel. De hogyan tudom elérni azt, hogy így felhúzza az ínyét? Valahol azt olvastam, hogy tán be kell kenni valamivel, de nem tudom biztosan.
2013. jún. 16. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tanítottam meg neki hogy a szája elé tartottam a kezemet harapást/vicsorítást imitálva. plusz még morogtam is rá. egy idő után ő is ezt csinálta a kezemre. majd egy idő után már csak egy szót mondtam neki. és így ha mondtam a szót azonnal vicsorgott meg morgott. többieknek tetszett de szerintem butaság volt. amúgy totál véletlenül tanulta ezt így meg miközben játszottunk.
2013. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Révész Putricselli válasza:
Én azt olvastam, hogy egy nagy befőttes gumit szoktak a szájukba rakni és ettől felhúzzák az ínyüket.Bár én ezt a módszert nem szeretem.
2013. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!