Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lht a baj a 4éves német...

Mi lht a baj a 4éves német juhászzommal?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon roszz volt kiásott mindent mindent szét rágott és bevallom sokat kiabáltam vele és azér pofookat is kapott.Olvastam arrol hogy kikkel vivnom magamnak hogy énlegyek a falka vezér hát én megbrobáltam megprobáltam vele verekedni hogy vajon ki-e jon belle a vad persze védo felszrelésben és hát kijott letepert és aztán probált leteperni úgy 16éves voltam hát én megvédekeztem elkeztem okollel utni a fejét és aztán elengedett és menekult az oljába és azota ha hangosabban rá szolok nagyon megijed tolem még mindíg enyyire félhet?
2013. jún. 17. 22:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem nem kamu sajnos de mostanában kihordom biciklive futni és furodni mert azt nagyon szeretm és már azér mikor meglát csovája a farkát de ha vlmit rá szolok még mindig nagyon megijed de már azér gy kicsit megbátorodott
2013. jún. 18. 18:07
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nem úgy kell kivívni a kutya tiszteletét, hogy te vagy az erősebb. Hanem, hogy az van amit te mondasz. Ez a kettő között óriási nagy különbség van. Inkább olvasgass kutya neveléses könyveket.

2013. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ütögetném én is a fejed, de nem ököllel, hanem lapáttal!
2013. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak szívat minket! Nézzétek a nevét: hetyyu78 Ebből az következtetem, hogy ő most 35 éves. ÉS 16 évesen leteper téged, akkor már legalább 2 éves. Átlagosan 13-14 évet él egy német juhász. Szóval már két éves volt, mikor letepert. 35-16= 19. Plusz 2, mert a kutya két éves. Szóval a kutyád 21 éves lenne. Légy szíves ne itt éld ki hülyeségedet.
2013. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!