Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem a pitbull a legerősebb...

Nem a pitbull a legerősebb harci kutya?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a kutyák között nem a pitbull-nak a legerősebb a harapása,akkor miért használják ezt a fajt előszeretettel harci kutyának?Melyik kutya verne oda 1v1 be egy vele egy korban és erőben lévő pitbullt?

2013. jún. 18. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
16%
ha nem tévedek a kangal az egyetlen kutya amelyiknek még a farkasénál is erősebb a harapása.
2013. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
79%
Pedig tévedsz. A kangalnak semmivel sem erősebb a harapása, mint a többi hasonszőrű pásztorkutyának. A legerősebb harapása pedig a masztiffoknak és a pásztorkutyáknak van, de elmarad a szürke farkas harapásától mindegyiké.
2013. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:

valóban? szerintem akkor kuksizd meg ezt a videót hogy megvilágosodj egy kicsikét ;)


http://www.youtube.com/watch?v=y-9UNEDbXAc

2013. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem világosodtam meg továbbra sem. Ezekkel az adatokkal tisztában voltam.

Ha megnézed, a farkas csak belecsíp a mérőeszközbe is így harap 400 felett. Ha istenesen odaharapna, mint pl. a németjuhász, a pit vagy a masztiff, akkor olyan 700-800 között lenne az eredmény.


A kangalról pedig a videóban is a szokásos szöveg hangzik el: "azt olvastam valahol, hogy a kangal ekkorát harapa..."


Persze, én meg azt olvastam valahol, hogy a dalmata ha egy trombitát a seggébe dugsz, akkor két lábon ugrálva eljátssza a brandenburgi nyitányt.


A kangal egy túlmisztifikált fajta lett az interneten. Tele van fake videókkal, képekkel és kamu szövegekkel az egész. A kangal pásztorkutya. Semmivel sem tud többet, mint egy káj vagy egy kau, amelyik hasonló életmódot folytat. A harapása sem több. Teljesen hasonszőrűek mindendben, alkatban, stílusban, harcmodorban, stb-stb. A harapsáok valahol a masztiff környékén lehet.

2013. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kifejezetten undorító dolog számomra a kutya viadal.

Nekem 1 Pitem van nagyon erős ,akaratos!

Sok minden befolyásolhat egy kutya harcot ahogy 1 boksz mecset is az biztos hogy ott vannak az elitbe!

Azért Piteket alkalmazta k-nak a viadalokon mert nagyon "színvonalas" előadásra képesek.

2013. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 kutyajobbmintamacska ***** válasza:
81%
nagyra tartjak a pitet pedig nem valami eros kutya.kutyaviadalokon is csak azonos mertu kutyakkal eresztettek ossze nem pedig kangalokkal. Meg annyit hogy az a fenti video kamu mert a kangalnak vegkepp nem eros a harapasa. pontosan nem tudom a nevet de az az ember aki a farkasnak merte le a ahrapasat az mar lemerte a kangalnak is ezt a TV-ben lattam es mitne mondjak hogy meg a rottweileretol sem volt nagyobb. Amugymeg valaki irta hogy ha eltudna kapni a pit a farkast. :D :D na persze -_- -.- mert pontt egy haziasitott idegbeteg agyatlan kutya fog elkapni egy farkast akit a termeszet arra szelektalt hogy oljon es az evek soran fennmaradt.
2013. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 kutyajobbmintamacska ***** válasza:
92%
az nem fura hogy azt nemmutattak hogy a kangal mennyit harap? :D :D a kangal csak kamu
2013. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
19%

igazából ez a rangsor harapáserősség szerint:

Rottweiler

Pitbull

Németjuhász

2013. jún. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
94%
Ennél a három kutyánál. De ha már beveszünk nagyobb kutyákat, máris hátrább csúsznak.
2013. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 Ricsi Istencsászár válasza:
100%
Figyelj.A pitbull méretéből adódóan nem az a nagyon erős kutya.Arra jó hogy a "nagymenő"roma tizenévesek vagány módjára járkáljanak vele.Azért harci kutya mert harcoltatják őket más kutyák ellen.Ennyi.Nem azért mert olyan erősek.A harci kutyák közül a pitbullnak van talán a legerősebb harapása.Ez tény,de mit ér szerinted egy 20-30 kilós pitbull egy 80 kilós kangal ellen?Semmit.A pitbull erős a harci kutyák között,de egy kangal,amstaff,tibeti masztiff stb. ellen egyszerűen nem győzhet.Olyan mintha te medvékkel küzdenél.
2015. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!