Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjátok meg ilyen...

Hogyan oldjátok meg ilyen viharban és szélben a sétáltatást?

Figyelt kérdés
az én tacsim ki sem hajlandó menni ebben a viharban a lépcsőházból.
2009. okt. 13. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim kint laknak, és nem lesz semmi bajuk, egy-két napig nem sétálunk, de ha bent lennének akkor TUTI levinném ilyen időben is hogy mozogjon! De ha fél akkor ne nagyon erőltesd, ha dolgát el tudja végezni akkor nem lesz semmi baj ha kicsit nem megy ki.
2009. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Kinti kutyám van(3 hónapos németjuhász) ha nagyon nagyon f

fúj a szél bejöhet,ha csak esik az eső,bebújik a kutyaházba.:) Ilyenkor NEM!szoktam elvinni sétálni.

16/L

2009. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 kutyám van. A fiatalabbik annyira fél, hogy szó szerint ráncigálnom kell, hogy eljussunk odáig, ahol pisilni tud. Ha itthon van, jelez, hogy ik akar menni. Ha kiérünk, fázik és fél, nem akar már kint lenni. De pisilnie viszont kell. Ha nem viszem ki, bepisil/kakil. Nehezen, de megoldjuk. A másik kutya szívesen sétál órákat is.
2009. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, szerencsére az kutyáim hidegen hagyja minden ijesztő dolog. De tényleg ne erőltesd ha nem akar, csak üríteni kell neki.
2009. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az enyém először lát ilyet, de nagyon élvezi a szelet, vitorlázik rajta szinte:) szerintem, ha elengedném a pórázt, elfújná a szél, pedig 6 kiló már:)
2009. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem is tacsim van és az egyik legizgibb dolog lent, ha fúj a szél és röpködnek a levelek.
2009. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem kölyök németjuhászom van, de neki egy torádó is kevés hogy megállítsa.Így megyek én is. :) Ha ő bírja akkor én is! Probálj jutifalattal csalogatni, nálam korbábban bejött. Vagy egész egyszerűen magára hagytam és 2-3 m után már szaladt is utánam.(persze úgy hogy autóra, más kutyára figyelve)
2009. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerti kutyám van és ilyenkor is viszem. Őt nem zavarja a rossz idő.
2009. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Esőben a kutyámat meg se lehet mozdítani, összeomolva, elkámpicsorodva, mint akihez még egy jó szót nem szóltak életében :), fekszik egész nap az óljában. Még a vacsoráért is könyörögni kell neki, hogy jöjjön ki, egye meg :D.

A szél, a vihar nem zavarja, sőt, ma egész nap kinyúlva feküdt a jéghideg betonon, komolyan, már én fáztam a látványtól. Sétánál én nagyonnagyonnagyon beöltözök és remegek persze, mint a kocsonya, ő meg élvezi a széllel jövő, sok-sok izgi szagot.

2009. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tacsim van,4 hónapos,ő sem szereti a szelet....fázik nagyon....mi vettünk neki kutyaruhát+sapkát...így jobb
2009. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!